М’ята: нею можна не тільки прикрасити коктейль, але і поліпшити стан здоров’я

Більшість з людей бачить м'яту лише на верхівці чергового десерту або в складі відомого коктейлю, однак вона може значно поліпшити ваше самопочуття.

Спазми в животі

Якщо вас регулярно мучать хворобливі спазми в животі не через серйозні причини, а через переїдання або стрес, то м’ята стане для вас справжнім порятунком. Вона допомагає розслабити м’язи травного тракту і зняти спазми, так що при найменших ознаках випийте гарячого чаю з м’ятою або просто звичайний окріп з м’ятою і лимоном. Вам стане набагато краще.

Ракові захворювання

ракові захворювання
Ракові захворювання

Так, м’ята входить якраз в той список продуктів, які допомагають при профілактиці ракових захворювань і запобігають виникненню злоякісного утворення. Серед лікарів існує думка, що м’ята позитивно впливає на уповільнення утворення ракових клітин, по суті це стосується раку шкіри, легенів і товстої кишки. На даний момент часу достовірних доказів немає, але швидше за все в найближчому майбутньому у людей з’явиться ще один метод боротьби проти страшної хвороби.

Інфекційні захворювання

Мало хто знає, але м’ята має досить ефективні і сильні антибактеріальні властивості. Якщо ви регулярно будете включати її в свій раціон, то вашому організму буде значно легше впоратися з різними інфекційними або грибковими захворюваннями.

Закладений ніс

Закладений ніс
Закладений ніс

Якщо ви вже довгий час страждаєте від закладеного носа, та такого, що неможливо дихати, то м’ята значно полегшить вашу долю. Необхідно заварити м’яту гарячою водою або ж чаєм, а потім зробити інгаляцію, подихавши кілька хвилин парами ментолу. Як можна здогадатися, дія буде таке ж, як і від аптечних крапель для носа, проте м’ята – засіб більш природний та недорогий.

Бережіть себе і дбайте про своє здоров’я, адже навколо нас стільки простих і доступних можливостей поліпшити своє самопочуття.

Поделитесь этой статьей

Сейчас читают

Коронавирус у Дональда Трампа

Моноклональные антитела: все об экспериментальном лечении Дональда Трампа

В бюллетене, разосланном для прессы, Шон Конли, врач Белого дома, подробно рассказал о различных лекарствах, прописанных президенту С
Элизабет и ее брат

Мама девочки, умершей от коронавируса, призывает носить маски

После смерти ее 12-летней дочери от коронавируса, женщина из Флориды призывает людей носить маски и «найти любовь и сострадание друг к другу».
Мигрень

Продукты, которые могут вызвать головную боль

Многие вещи могут вызвать приступ мигрени, в том числе то, что мы едим и пьем. Ниже список продуктов, которые могут поспособствовать появлению головной боли.
Карантин продлевают

На карантине до нового года: Кабмин продил сроки адаптивного карантина

Кабмин продлил адаптивный карантин, правда с некоторыми изменениями. Подробности читайте далее.
Приводим в норму артериальное давление

Топ способов, как привести давление в норму без лекарств

Высокое кровяное давление - тихий убийца, который может нанести вред всему телу, оставаясь при этом совершенно незамеченным.

Последние новости