Господині розповіли, як використовують вазелін у побуті
Якщо на деревʼяних меблях зʼявилися подряпини, їх можна легко замаскувати за допомогою звичайного вазеліну. Достатньо нанести трохи на пошкоджену ділянку, залишити на добу, а потім прибрати залишки ганчіркою. Ви помітите, як поверхня стане рівнішою, а сліди потертостей менш помітними.
Якщо вам набридло слухати скрип дверей чи вікон, вазелін допоможе й тут. Нанесіть невелику кількість засобу на петлі та замки – і вони знову працюватимуть в “беззвучному режимі”. До того ж, це простіше і безпечніше, ніж використовувати аерозольні мастила, які можуть залишати неприємний запах.
Вазелін також чудово показав себе у догляді за шкіряними виробами, адже він здатен відновлювати поверхню, робити її мʼякою та додавати блиску. Просто втирайте трохи засобу в потерті місця – і ваша улюблена сумка, пара взуття чи диван знову виглядатимуть ідеально.
Якщо у вас вдома є рушники або постільна білизна з плямами, які вʼїлися “намертво”, вазелін впорається на раз-два. Він добре видаляє залишки косметики, зокрема жирні компоненти помади або крему. Перед пранням потрібно нанести невелику кількість вазеліну на забруднене місце, трохи потерти і тільки потім закинути річ у пральну машину.
Також цей копійчаний засіб легко розчиняє клей (від наліпок, цінників), варто лише нанести його на наліпку, почекати кілька хвилин і зняти її – поверхня залишиться без жодних слідів. Це працює навіть на склі та пластику, тому можна сміливо застосовувати цей метод на банках, вазах чи меблях.
А якщо раптом у вас заїла блискавка на улюблениці куртці чи сумці, господині радять зробити так: просто втирайте трохи вазеліну в зубці блискавки – і вона знову буде легко ковзати, як ніж по маслу. Це корисний лайфхак для тих, хто не хоче зіпсувати улюблену річ через дрібну несправність. Користуйтеся!
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень