Експерти розповіли, як уникнути намерзання льоду в морозильній камері
Зазирнувши у морозильну камеру, щоб покласти їжу на заморозку, можна помітити, як там утворився справжній сніговий пагорб. Навряд хоча б хтось зрадіє такій картині. І діло не в естетиці, діло в тому, що зайвий лід зменшує корисний обʼєм камери, ускладнює зберігання продуктів і зрештою змушує частіше займатися розморожуванням.
Хоча сучасна побутова техніка й оснащена різними режимами, на практиці навіть найсучасніші моделі не завжди можуть повністю запобігти накопиченню вологи, яка згодом і перетворюється на той самий крижаний пагорб. Але є один досить простий спосіб, про який мало хто здогадується. Виявили це метод випадково, коли забули дещо в морозилці… і це – губка!
Зазвичай губку ми використовуємо для миття посуду або ж прибираємо ними у ванній кімнаті, але тут вона зіграє дещо іншу, цікаву роль. Секрет у тому, що губка має пористу структуру, завдяки якій на раз-два вбирає зайву вологу в морозильній камері. А саме надмірна волога в повітрі морозильної камери є причиною утворення льоду.
Тож якщо покласти по одній сухій кухонній губці до кожного відділення, вона поступово почне поглинати вологу, яка зазвичай осідає на стінках у вигляді інею чи криги. Це дозволяє суттєво зменшити швидкість намерзання льоду, зберегти внутрішні поверхні камери чистішими та відстрочити необхідність чергового розморожування.
Щоб цей метод працював ефективно, слід памʼятати про ще одну маленьку, але дуже важливу деталь – губки не мають безкінечного “резервуару” і з часом їх потрібно змінювати на нові або ж просто повністю висушувати після використання. Краще мати запас кількох нових губок, аби час від часу просто міняти їх, не чекаючи, поки зʼявиться новий шар льоду. Користуйтеся із задоволенням і радьте сусідкам, бо цей лайфхак допоміг вже не одній господині!
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень