Експерти розповіли, як продовжити роботу холодильника й пральної машини
Почнемо з лайфхаків для пральної машини. Після кожного прання дверцята люка та відсік для порошку мають залишатися трохи відкритими до повного висихання. Таким чином не зʼявлятиметься неприємний запах і пліснява. Місяць за місяцем у резиновій манжеті накопичуються залишки води, нитки та інше дрібне сміття. Щоб цього не було, треба раз на місяць ретельно протирати її вологою ганчіркою, особливо у складках.
Фільтру також треба приділяти увагу. Він зазвичай ховається за невеликою панелькою внизу машини. Його треба регулярно чистити – вийняти, промити під краном, прибрати всі дрібні предмети і волосся, яке там накопичилися. Часто можна там побачити “улов” з монет, краще ретельно перевіряти одяг, бо монети можуть сильно пошкодити машинку.
Раз на два–три місяці варто запускати “порожнє” прання при 90 градусах, додавши півлітра оцту або спеціальний засіб для чищення. Така процедура ефективно видаляє накип і внутрішні забруднення. На сучасних машинках є спеціальний режим очищення барабану. Тоді ніякі засоби не потрібні, бо машинка впорається сама.
Холодильник теж потребує догляду. Перше, що треба забезпечити – вільний доступ повітря до задньої стінки. І хоча б раз на півроку варто відсунути холодильник від стіни і ретельно пропилососити або почистити щіткою решітку. Це значно покращує теплообмін і зменшує навантаження на компресор.
А ще, всередині холодильника є отвір для відводу вологи – невеликий отвір на задній стінці холодильної камери. Його слід регулярно прочищати за допомогою ватної палички, змоченої у теплій воді. А морозильну камеру краще розморожувати заздалегідь, не чекаючи, поки шар льоду стане занадто товстим. Чим більше льоду – тим важче працює техніка.
От і все – усі секрети розкрито. Якщо дотримуватися цих правил, можна не перейматися, що техніка ось–ось вийде з ладу. Техніка служить вам вірою й правдою, тому і ви не забувайте хоча б інколи приділяти їй увагу.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень