Експерти назвали добриво для огірків, яке замінить перегній
Кожному городнику хотілося б подовжити літо на декілька місяців. Насправді це можливо, потрібно лише знати правильні поради та цікаві секрети. Кущі огірків є стійкими до низьких літніх й осінніх температур, тому ця культура має потенціал довго та щедро плодоносити. Втім, можливий такий сценарій, якщо ви вчасно зробите з огірками маніпуляцію, яка описана нижче.
Багато городників стикаються з проблемою, що огіркові грядки, посаджені навесні, до серпня сильно виснажуються і перестають плодоносити. Але є кілька ефективних способів надати сил рослинам, що втомилися, і стимулювати утворення нових зав’язей аж до осінніх заморозків. Розкажу, які підживлення найкраще підходять для огірків наприкінці серпня.
Загалом, існує 3 основні підживлення для стимуляції огірків наприкінці літа або на початку осені:
Крім перерахованих підживлень, є ще кілька корисних порад для продовження плодоношення огірків. Вам потрібно постійно звертати увагу на старе зав’яле листя – від нього потрібно позбавлятись. Це дозволить направити сили рослини на формування нових зав’язей.
Ба більше, досвідчені городники рекомендують садити огірки кількома партіями за сезон – наприклад, у травні або червні та останню грядку у серпні. Рослини, посаджені влітку, будуть плодоносити набагато краще, ніж весняні. Але це порада на майбутнє, а зараз спробуйте допомогти вже висадженим огіркам.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень