Що додати до ґрунту, щоб він був поживним
Місце під посадку помідорів має бути сонячним. Ділянка — рівною, на височині, без протягів. Земля – піщана, добре удобрена органічними речовинами. Підготовка ґрунту відбувається у два етапи:
Перший – осінній. Ґрунт звільняється від старих рослин та іншого сміття. Перекопується на глибину двадцяти п’яти сантиметрів. Якщо земля важка, слід додати пісок. Щоб знизити кислотність, додається вапно. Рекомендується ґрунт удобрити перегноєм чи компостом.
Другий етап. Навесні ґрунт знову перекопують. Відразу вносяться мінеральні добрива (для кращої пухкості). За три доби до посадки розсади, грядку рясно поливають і вкривають плівкою.
Якщо вирощена розсада в торф’яних горщиках, то додавати в лунку нічого не треба. В інших випадках доведеться попрацювати. Досвідчені городники перед посадкою помідорів радять покласти:
Дачники часто використовують їх. Вони стверджують, що завдяки нетрадиційним підживленням, томати добре ростуть і дають багатий урожай. Свіжа риба – забезпечує рослину фосфором, магнієм, йодом, кальцієм, магнієм.
Подрібнена яєчна шкаралупа. Вона містить велику кількість міді, сірки, кальцію та інших мінеральних елементів. Для зберігання використовують паперовий пакет. Його кладуть у холодильник.
Цибулеве лушпиння. Збереже кущ від багатьох захворювань.
Шкірка від банана – розкладаючись, вона забезпечує ґрунт калієм.
Глибина та діаметр лунки – двадцять сантиметрів. Для дезінфекції ґрунту та позбавлення його від патогенних мікроорганізмів, кожну лунку проливають розчином марганцівки. На одну ямку потрібно розчину від півтора до двох літрів. Дотримуючись перерахованих вище рекомендацій, можна сподіватися на багатий урожай.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень