Як виміряти правильну кількість добрива без вагів
Зеленим добривом агроному зазвичай називають сидерати, а ось городники так називають настій на основі будь-якої трави. Втім, особливу перевагу дачники віддають кропиві. Зробити таке добриво дуже просто, а приносить воно багато користі – і сміття немає, і ґрунт удобрений. Втім, чи насправді настільки хороше добриво, яке готують на основі трави.
Добриво з трави та бур’янів належить до тих, яке швидко засвоюється ґрунтом. На відміну від звичайних мінеральних підкормок, це добриво набагато краще. Трава замочується у воді, а тому це дає набагато кращий врожай.
Переваги добрива можна перераховувати дуже довго. На таких землях, які вважаються малопридатними для вирощування овочів, можливо провести обробку для зміни рівня рН у кращу сторону. Оскільки відбувається лужна реакція, процес відбувається набагато швидше та якісніше.
Крім того, до переваг зеленого добрива належить те, що воно є так званою камерою для знезараження. Ви можете кидати у бочку з добривом траву та хворі рослини, які заражені різноманітними мікроорганізмами. У результаті вони пройдуть обробку всередині розчину, завдяки чому будуть безпечними для удобрення городу.
А ось до недоліків рідкого добрива можна віднести різкий і доволі неприємний запах, який з’являється у процесі бродіння трави. Також є певні обмеження у рослинах, які можна використовувати для приготування добрива.
Так, польова берізка виділяє токсичні речовини. Також важливо не переборщити з кількістю внесеного добрива на квадратний метр – якщо “переборщити”, можете зіпсувати врожай.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень