27.06.2024 17:42

1 ложка на 2 літри води і шкідники повилітають: це “рідке золото” від попелиці б’є рекорди за ефективністю

Тема виведення попелиці з городу — просто невичерпна, адже ця хитра комаха кожного сезону завдає дачникам чимало клопоту. Чи є ж все-таки метод позбутися цієї надокучливої "гості"?
Автор: Євгенія Кужненкова

Попелиця, як один з найпоширеніших шкідників на городах і в садах, викликає значний головний біль у садівників та городників. Це маленька, але надзвичайно небезпечна комаха, яка здатна знищити рослини у найкоротші терміни. Як же з’являється тля і чому вона така небезпечна?

Шкідниця-ненажера зазвичай з’являється на рослинах навесні, коли починає підніматися температура повітря. Вона розмножується дуже швидко, створюючи численні колонії на листках, стеблах і квітках рослин. Ці шкідники висмоктують соки зі стебел, що призводить до їхнього виснаження, зменшення врожайності і, в кінцевому результаті, загибелі городини. Окрім цього, попелиця переносить вірусні захворювання, які можуть завдати ще більшої шкоди саду чи городу.

Ефективні способи використання зубної пасти у побуті: поради експертівЕфективні способи використання зубної пасти у побуті: поради експертів
Дачник розповів, як швидко очистити грядки від попелиці

Зрозуміло, що боротьба з цим шкідником є першочерговим завданням для кожного, хто піклується про свої грядки. Одним із найефективніших та доступних засобів у боротьбі з попелицями є звичайна зубна паста. Так, саме вона, у поєднанні з водою, створює справжнісіньке пекло для попелиці, залишаючи ваші овочі чистенькими та здоровими.

Для приготування цього чудодійного еліксиру вам потрібно взяти одну столову ложку зубної пасти і розвести її у двох літрах води. Цей розчин необхідно перелити у розпилювач і обробити ним заражені попелицями дерева та чагарники.

Дачник розповів, як швидко очистити грядки від попелиці

Завдяки своїм властивостям, косметичний засіб утворює на рослинах тонку захисну плівку, яка не тільки знищує тлю, але й захищає насадження від нових атак шкідників.

Також мурахи, які і приносять сіру пошесть лякаються засобу і обходять грядки стороною.