07.02.2025 20:20

Всього 1 підгодівля і “жіноче щастя” розцвіте: стільки квітконосів ви ще не бачили. Перевірений метод

Сьоодні в нашій корисній статті ви дізнаєтесь, чим підживлювати спатифілум, щоб він довго тішим рясним та пишним цвітінням. Дотримуйтесь порад і "зелена подружка" точно вас порадує.
Автор: Катерина Клименко

Спатифілум — популярна рослина, яку часто можна побачити на підвіконнях квітникарів-аматорів. Інша назва цієї квітки — “жіноче щастя”. Вважається, що вона приносить у дім любов, гармонію, а також сприяє появі дітей у сім’ї.

Щоб стимулювати спатифіллум до цвітіння, варто створити для нього невеликий “період спокою”. Для цього рекомендується помістити рослину в прохолодне приміщення приблизно на місяць. Оптимальна температура в цей час має бути в межах 15–18°C, освітлення – приглушене, а полив – помірний і нечастий. Важливо стежити, щоб листя не втрачало тургор і не в’януло.

Після цього етапу рослину потрібно повернути у світле, тепле місце з температурою 22–24°C. Полив варто поступово збільшувати, регулярно обприскувати листя та почати вносити калійні добрива. Добре зарекомендували себе гумати – органічні добрива, що містять усі необхідні макро- і мікроелементи для підвищення імунітету рослини та стимуляції тривалого й рясного цвітіння.

Експерти назвали перевірене добриво для цвітіння спатифілуму

Для приготування підживлення спочатку потрібно зробити концентрований розчин. Гранули добрива слід набрати на кінчик ложки, повністю розчинити їх у невеликій кількості води, а потім поступово долити води до потрібного об’єму.

Отриманий розчин повинен мати колір легкого завареного чорного чаю. У такій концентрації його можна використовувати для кореневого поливу, а також обприскувати листя в період активного росту та цвітіння. Вносити добрива досить двічі на місяць.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна значно покращити стан спатифіллума і стимулювати його пишне та тривале цвітіння.