Експерти розповіли, як доглядати за газоном, аби він завжди був зелений
Посів газону навесні рекомендовано проводити з середини квітня та до самого кінця травня. У цей час земля ще волога після снігу, а тому полив проводити не потрібно. Втім, важливо враховувати, що рослині потрібно багато часу для того, аби прорости.
Перед посівом трави потрібно попередньо підживити ґрунт. Добрива допомагають прискорити ріст трави та забезпечують її поживними речовинами для зимівлі, якщо мова йде про осінній посів. Найкраще використовувати добрива з фосфором, калієм та невеликою кількістю азоту. Для потужного росту рослині знадобиться фосфор, а азот зможе прискорити проростання.
Склад для удобрення газону найкраще підбирати фабричний. У магазинах для садівників ви знайдете спеціалізовані підкормки для весняного підживлення ділянки. Якщо ж такого немає, то використовуйте звичайну селітру, нітрофоску та суперфосфат. Вручну вираховуйте, скільки кожного добрива потрібно розсипати по ділянці, аби траві в майбутньому вистачало сил на ріст і розвиток.
Коли з моменту удобрення минуло декілька тижнів, а підгодівля встигла розчинитись у ґрунті, ви можете братись до посіву. Найкраще проводити його в безвітряний день, аби насіння не роздуло, адже воно дуже легке. Безпосередньо перед посівом ділянку потрібно злегка збризнути водою.
Посівний матеріал краще попередньо перемішати з чистим піском – так насіння буде проростати рівномірно, адже ви однорідним шаром розкидаєте його по ділянці. Сіяти газон дуже легко – просто крокуйте по ділянці, паралельно розкидаючи насіння.
Потрібно зробити два проходи з насінням – вздовж і поперек ділянки. Після посіву присипте насіння ґрунтом, аби його не з’їли птахи. Крім того, землю потрібно трішки утрамбувати. Після посіву газон потрібно поливати раз на 2-3 дні. Коли почнуть з’являтись перші сходи, полив газону значно скорочують.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень