Городники розповіли про незвичайні методи посадки помідорів, огірків і перцю
Дійсно, достатньо зробити правильний “подарунок” у лунку, і ваші томати, перець та огірки виростуть справжніми гігантами. Але річ у тім, що кожен овоч потребує своє частування.
Помідори – справжні шанувальники калію, а де його найбільше? Правильно — у бананах! Але ж ми не збираємось годувати томати фруктами, правда? Нам потрібне не саме бананове пюре, а його шкірка. Отже, перед посадкою запасіться висушеними або свіжими банановими шкірками, а тоді покладіть у кожну лунку 1-2 штуки, нарізані шматочками. Присипте їх тонким шаром землі й тільки потім висаджуйте розсаду.Таким чином коріння томатів отримає потужний заряд калію та фосфору, а рослини будуть міцнішими, менш сприйнятливими до хвороб і дадуть багато зав’язей.
На відміну від томатів, перець не любить підвищену кислотність ґрунту. Значить йому ідеально підійде деревна зола, яка не тільки покращить склад землі, а й наситить її кальцієм, калієм та фосфором. Тому у кожну лунку перед посадкою насипте жменю просіяної деревної золи. Обов’язково перемішайте її з невеликою кількістю землі, щоб коріння не отримало “опіків”. Висаджуйте розсаду, як зазвичай і спостерігайте як кущики перцю ростимуть швидше, стають стійкішими до посухи, а плоди виростають соковитими й солодкими.
Огірки – вологолюбні примхливі рослини, які потребують багато органіки. Саме тому їм дивовижно підходить свіжа зелень: кульбаба, кропива, конюшина чи будь-яка інша соковита трава. Отже, наріжте зелень ножицями або дрібно порубайте ножем, а потім покладіть жменю в кожну лунку, але залиште місце для коріння (приблизно 10 см до поверхні). Полийте теплою водою, після чого висаджуйте огірки.
В результаті трава почне перегнивати, виділяючи тепло та корисні речовини, а огірки отримають природне органічне живлення без потреби у мінеральних добривах.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень