Експерти розповіли про весняний догляд за сливами
У цій статті досвідчені городники та садівники назвали основні важливі підживлення, які з легкістю допоможуть отримати неймовірно багатий та здоровий урожай слив.
Слива є популярною та невибагливою культурою, яка росте майже на кожній садовій або городній ділянці. Її великі та дуже солодкі плоди придатні для переробки на смачний і вітамінний сік або пюре, приготування улюбленого повидла, джему, киселю чи оригінальних літніх десертів. Окрім того, багато дачників їдять сливи просто з дерева. Проте, як стверджують садівники з багаторічним стажем, плоди виростуть солодкими й здоровими виключно лише за умови дотримання правильного графіка внесення ефективних підживлень.
Так, наприклад, досвідчені городники радять здійснювати три найважливіші етапи внесення добрив: до цвітіння, після відцвітання та в період наливу плодів. Зокрема, для того щоб приготувати першу, квітневу підгодівлю, необхідно розчинити дві столові ложки сечовини в десяти літрах води та полити дерево по пристовбурному колу.
Далі, у травні, під корінь потрібно внести подвійний суперфосфат у сухому вигляді у вологий ґрунт. За словами експертів, на один квадратний метр пристовбурного кола достатньо всього лише 20 грамів добрива.
Після цього, у період наливу плодів, варто приготувати розчин на основі сечовини. Для цього рекомендується в десяти літрах води розчинити дві столові ложки сечовини та одну столову ложку нітрофоски. Отримане підживлення потрібно вносити під корінь сливи.
Таким чином, регулярне та грамотне внесення добрив – це ключ до отримання неймовірно солодкого, багатого й здорового врожаю слив. Дотримання лише трьох найважливіших етапів підживлення забезпечує дереву всі необхідні поживні речовини для надзвичайно активного росту, рясного цвітіння та формування якісних плодів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень