Городники розповіли, чим важливо підгодувати редис у першій половині травня
У цьому матеріалі городники та садівники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, чим необхідно обов’язково підживити редис у першій половині травня, щоб у результаті “ріпки” виросли неймовірно великими, соковитими та солодкими. Відтепер – жодних порожнеч і дрібноти, лише фантастично щедрий урожай. Розкриваємо перевірений часом рецепт одного цілющого еліксиру!
За словами досвідчених городників, для того щоб правильно приготувати цю доступну і водночас надзвичайно ефективну підгодівлю, потрібно розчинити одну столову ложку гумату калію та дві чайні ложки “Байкалу ЕМ1” у десяти літрах води. Після цього слід усе дуже добре перемішати та полити отриманим засобом грядки з редисом.
Щоб надійно захистити культуру від надокучливої хрестоцвітної блішки, фахівці рекомендують розчинити одну столову ложку лимонної кислоти у десяти літрах води. Отриманим розчином потрібно обприскати редис по листу.
Окрім того, вкрай важливо також зазначити, що редис не слід висаджувати щороку на одній і тій самій грядці. Досвідчені городники радять витримувати щонайменше три роки. В іншому випадку врожай буде дуже скромним і мізерним. До того ж, варто враховувати, що редис відмінно почувається та стрімко росте саме на тих ділянках, де до нього раніше вирощували капусту, ріпу або редьку.
Зазвичай плоди редиски невеликі – приблизно до 2 см у діаметрі та вагою не більше 30 г. Проте ізраїльському фермеру Ніссану Таміру вдалося досягти вкрай вражаючого результату: він зміг виростити редиску вагою 10 кг. Наразі це максимальна відома вага редиски, яку зафіксували представники Книги рекордів Гіннеса.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень