Городники розповіли, чим поливати помідори для багатого врожаю
Якщо помідори ростуть повільно, жовтіють і навіть не натякають на те, що збираються давати хороший врожай, то це означає, що їм просто не вистачає поживних речовин. Є кілька простих, але дуже ефективних пікормок, після яких томати починають рости, як на дріжджах.
Одне з найпростіших добрив, що найчастіше використовують, це коров’як. Так, пахне специфічно, але працює як папа Карло. Його розводять у воді, дають настоятись кілька днів, а потім поливають помідори під корінь. Головне не перелити, бо надто концентрований розчин може обпалити рослину.
Не менш ефективне добриво, це деревна зола. Не викидайте залишки з мангалу, бо це справжній мінеральний скарб для городу. Зола містить калій, кальцій, фосфор і ще купу всього корисного. Золу можна або посипати просто на ґрунт, або зробити настій і полити ним. Головне, щоб там не було інших домішок по типу спаленої трави чи якогось сміття, тільки дерево.
А ще помідори люблять, коли їх поливають трав’яними настоями. Особливо їм до смаку кропива. Для цього збирають молоде листя кропиви, заливають теплою водою, настоюють 3-5 днів, а потім розбавляють і поливають або обприскують томати. Кропива стимулює ріст, покращує імунітет рослини і навіть трохи відлякує шкідників.
Також городники часто використовують для підкормки культури суперфосфат. Це підживка більше для зав’язі та плодоношення. За інструкцією його розчиняють і відрі теплої води та поливають помідори під корінь пару разів за сезон.
І королева цього хіт-параду добрив — дріжджова підкормка. Звичайні дріжджі сухі дріжджі, десь грамів 10, розводять у теплій воді, додають трохи цукру, дають постояти побродити, а потім поливають. Це майже як енергетик для рослин. Помідори після дріжджів починають помітно активніше рости, а потім дають багато плодів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень