Садівники назвали 5 кущів та 5 квітів, які розчаровують
Редакція Добрих новин розкаже вам про топ-5 кущів і топ-5 квітів, які найчастіше стають джерелом розчарувань для українських садівників. Причини різні, клімат, нестабільність ґрунтів і маркетингові міфи.
Чому не росте: не витримує зим українського клімату, особливо без укриття, а обіцяне метеликове царство не настає, рослина вимерзає до кореня. Вона підійде лише для півдня або з теплим укриттям і мульчею.
Вона може не рости, бо надто чутлива до заморозків і весняних поворотних холодів, тож, красиві та обіцяні сині або рожеві шапки цвіту залишаються тільки на картинці.
Ця квітка любить кислий ґрунт і вологу, чого на більшості ділянок бракує, але замість пухнастого куща, виходить чахлий облізлий кістяк. Тому, без спеціального ґрунту і турботи, вирощувати її, марна трата грошей.
Лаванда не любить важкі або вологі ґрунти, потребує багато сонця, ця рослина не зимує або загниває вкоріненою вже восени, якщо й садити, то тільки на підвищенні з дренажем.
Така квітка не росте через те, що декоративні сорти часто нестійкі до перепадів температур і хвороб, колір листя втрачає насиченість, а кущ стає схожим на бур’ян
Еустома красива, але надзвичайно вибаглива до тепла, вологи й світла, її насіння погано сходить, а розсада часто гине, тож, краще милуватися нею у вазоні з магазину, ніж у власному городі.
Гіацинти не ростуть, бо цибулини вимагають викопування щороку, не переносять застою води, вони цвітуть один сезон, а далі, на жаль, пропадають.
Клубні такої квітки треба ретельно замочувати, висаджувати за точною схемою, вони часто взагалі не сходять або виглядають жалюгідно.
Така ромашка вважається перевиведеною, вона втрачає життєздатність вже на другий рік. Тому, замість красивих кущів ви отримаєте кволі пагони без бутонів.
Іриси дуже делікатні до ґрунтів і вологи, вразливі до грибкових хвороб, дорогі сорти таких квітів гинуть, не встигнувши зацвісти.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень