Садівники поділилися рецептом обов'язкового травневого підживлення для редису
У цьому матеріалі садівники та городники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, чим необхідно обов’язково підживити редиску ще на етапі появи п’ятого листка для того, щоб “ріпки” виросли розміром з кулак і були при цьому надзвичайно соковитими та солодкими. Зокрема, після застосування такого чудо-добрива врожай доведеться збирати аж цілими тачками. Вистачить і на їжу, і на салати, і для частування родичів або гостей.
За словами досвідчених садівників та городників, вносити органічні добрива, включаючи гній та перегній, для редиски в жодному разі не варто. В іншому випадку виросте одне лише бадилля, а самі “ріпки” будуть дуже дрібними та жорсткими. Тому що, як відомо, у складі органіки містяться азот і вуглекислий газ, які ефективно стимулюють ріст зеленої маси.
Тож чудовим добривом для редиски у фазі п’ятого листка стане монокалій фосфат. Для того, щоб правильно приготувати це підживлення, вам необхідно розчинити сім грамів засобу в десяти літрах води та отриманим розчином полити грядку з редискою.
Якщо ж бадилля розвивається вкрай погано, а листя росте дрібним, тоді редисці не вистачає азоту. У такому разі допоможе калієва селітра. Для цього достатньо розчинити 12 грамів добрива в десяти літрах води, а потім полити приготовленим засобом грядку з цією овочевою культурою.
А от амонійну та аміачну форму азоту, зокрема розчин звичайного нашатирного спирту, редиска не любить. Як пояснили фахівці, такі підгодівлі тільки лише призведуть до неймовірно активного росту бадилля та залишать дачників без дорогоцінного врожаю.
У Франції редиска дуже популярна. В їжу вживають не лише корінь, а й листя. Через таку популярність у деяких інших країнах редиску називають “французькою редькою”.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень