Городники поділилися рецептом липневого підживлення для цибулі
У цьому матеріалі городники та садівники із багаторічним досвідом розповіли дачникам про найпоширеніші причини пожовтіння пір’я у цибулі та пояснили, чим потрібно обов’язково підживити її для вирощування потужних головок. Тож у результаті врожай доведеться збирати аж цілими відрами – цибулини виростуть завбільшки з кулак!
За словами фахівців, цибуля може пожовтіти через різноманітні небезпечні хвороби, шкідників, надмірне похолодання, проте найчастіше це відбувається саме через нестачу особливо важливих поживних і корисних речовин. Саме тому на початку літа цю городню культуру необхідно обов’язково забезпечити правильним й ефективним підживленням.
Для того, щоб правильно приготувати дієве добриво, вам потрібно розчинити одну столову ложку аміачної селітри, одну столову ложку амофосу та одну столову ложку сульфату калію в десяти літрах води. Після цього всі ці зазначені компоненти слід дуже ретельно розмішати та полити отриманим засобом грядки з цибулею.
Як пояснили досвідчені городники та садівники, таке підживлення особливо багате на азот, калій і фосфор. Завдяки цим поживним макроелементам цибуля неймовірно швидко позеленіє та наростить великі, міцні головки.
Сьогодні цибуля є одним із найпоширеніших овочів у світі. За даними ООН, її вирощують щонайменше у 175 країнах світу. Цей овоч використовується практично в усіх кухнях світу – жодна інша харчова культура не може похвалитися таким поширенням. Рекордсменом за споживанням цибулі є Лівія – один лівієць у середньому за рік з’їдає 33 кілограми цибулі! Найбільшу цибулину в історії виростили у Великій Британії – вона важила шість кілограмів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень