Городники розповіли, які культури можна посадити в липні
У липні чимало грядок уже порожніють, бо рання картопля викопана, горох відпрацював своє і дав смачні стручки, щавель і салат пішли у стрілку. Та це зовсім не означає, що сезон закінчився. Ті городники, що хочуть взяти максимум від своїх грядок добре знають, що саме зараз варто використати вільне місце з розумом.
Якщо ви хочете мати молоді та соковиті бурячки восени, то чому б не посадити його саме зараз? Якщо є бажання отримати сходи швидше, краще вирощувати буряк через розсаду. Таким чином не потрібно буде витрачати час на довге очікування, поки насіння проклюнеться в ґрунті, та й самі рослини виростають міцнішими. Липневий буряк вимагає регулярного поливу, особливо в періоди спеки, і добре реагує на підживлення настоєм попелу.
У вільні грядки ідеально впишеться і білокачанна капуста. У липні найкраще садити розсаду ранніх сортів. Якщо пізню вже не встигли, то це справжній шанс наздогнати упущене. Ранні капустини визрівають приблизно за півтора місяця, а цього цілком достатньо, щоб зібрати врожай ще до холодів. Варто памʼятати, що без регулярного поливу листя стає більш грубим, а качани можуть не завʼязатися, тому слідкуйте за цим процесом.
Ще одна культура, яка не підведе в середині літа – це редька. Дуже популярними серед українців є японські і китайські сорти цієї культури. Вони менш вибагливі до світлового дня і рідше стрілкуються, що важливо саме в липневу пору. Тільки не висаджуйте редьку там, де росла капуста чи редиска. Огірки – от це найкращий попередник для редьки. Насіння можна сіяти прямісінько у відкритий ґрунт, а після появи сходів треба прорідити грядки.
Тож, якщо в ви вже зібрали частину врожаю і у вас є “порожні” грядки, не варто залишати їх порожніми до наступного сезону, подбайте про нову порцію врожаю вже зараз, щоб подякувати собі восени.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень