Фермери назвали 4 сорти огірків, які можна садити в липні
Якщо у липні у вас звільнилася чи досі залишається вільною якась грядка, то можна посадити там огірки. Навіть без розсади, а при висіванні насінням, вони встигнуть дати гарний врожай до жовтня. Головне – обрати сорти, які родять швидко та комфортно почуваються в літню спеку та при легких похолоданнях. Краще обирати партенокарпічні види, які не потребують запилення бджолами та швидко починають родини після сходів.
Цей надранній гібрид починає плодоносити вже через 35–38 днів після сходів. Огірки горбкуваті, темно-зелені, дуже смачні. Вони мають класичну форму. Виробник вказує десь 3.2 довжини до 1 ширини. Тобто такі ідеально підходять для консервації. М’якота у цих огірків щільна, дуже соковита та зовсім не гірчить.
Добре витримує літню спеку та нестачу вологи. Практично не хворіє, не починає гірчити від сонця. Плоди Шакті F1 короткі, близько 6-9 см. Огірочки щільні, насіння в них небагато. Навіть якщо трішки затягнете зі збором врожаю, то плоди цього збору не переростуть. А ще вони ідеально підходять для засолювання.
Цей гібрид дозріває вже на 37-39 день після сходів. Ці огірки трішки більші, ніж попереді: приблизно 10-12 см. Вони мають гарний зелений колір, виростають до маси 100-120 г. Бйорн F1 не боїться перепадів температури, огіркової мозаїки та борошнистої роси. А ще він зовсім невибагливий до догляду.
Цей гібрид гарно росте в теплицях, парничках та просто під відкритим ґрунтом. Врожай дає вже через 38-40 днів. Зав’язує до 7 огірочків в одному вузлі. Гіркота в них відсутня генетично. Тобто навіть спека та нерівномірний полив смак не погіршать. Але врожайність без підживки та води все ж може знизитися.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень