Городники розповіли, як використовувати дріжджі для підживлення рослин
Дріжджі застосовуються не тільки для випікання пирогів та хліба, але й для підживлення рослин. Дріжджі містять велику кількість різних поживних речовин, тому вони надають стимулюючу дію на кореневу систему культур і служать гарним підживленням.
Для добрива підходять і свіжі, і сухі дріжджі. Однак при приготуванні підживлення потрібно враховувати, що для активації сухих дріжджів знадобиться цукор.
Дріжджі залити водою, добре розмішати та настояти дві-три години. Потім суміш перелити у відро та довести загальний об’єм до 10 літрів. Використовувати розчин у цей же день.
Дріжджі насипати у відро з водою, додати цукор і дати постояти дві-три години. Слід пам’ятати, що після того, як дріжджі додані у воду, повинна з’явитися пінка. Вона вкаже на те, що дріжджі активні. Якщо її немає, то грибки загинули, а тому будуть марними.
У підживлення із дріжджів можна додати різні інгредієнти, у тому числі золу, молоко і кропиву. Добриво підходить майже всім рослинам, крім: ріпчастої цибулі, картоплі, часнику, квасолі, гороху. Вважається, що дріжджі погіршать смакові якості цих культур і скоротять термін зберігання.
Для різних овочів та плодових дерев рекомендоване дозування підживлення відрізняється. Зазвичай добриво вносять із розрахунку один літр на корінь для: огірків (причому перше підживлення може бути з кропивою, друге – із золою); помідорів; перців (їм потрібна підживлення з додаванням золи).
Для моркви та буряків використовують три літри добрива із золою на один метр грядки, для ягід – чотири-п’ять літрів на квадратний метр, додаючи золу та аскорбінову кислоту, для ягідних чагарників – від одного до п’яти відер.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень