Чого не треба робити взимку, щоб не зіпсувати газон
Втім, часто, нехтуючи порадами спеціалістів, ми самі завдаємо шкоди трав’яному покрову, навіть не усвідомлюючи цього.
Однією з найгірших звичок є утрамбовування снігу на газоні. Це трапляється, коли ми вирішуємо скоротити шлях і прокладаємо “стежку” навпростець, бо так зручніше. Але така зручність має руйнівні наслідки. Річ у тому, що коли сніг ущільнюється, він перестає бути природним утеплювачем, а навпаки створює бар’єр для повітря та затримує надмірну вологу. Як результат – трав’яний покрив буквально задихається під кіркою льоду.
Якщо регулярно ходити по газону взимку, трава починає страждати від механічних пошкоджень. У місцях постійного тиску ґрунт ущільнюється, втрачаючи свою структуру. Навесні на таких ділянках можна побачити жовті або лисі плями, де трава так і не змогла відновитися. Вони стають ідеальним місцем для розвитку бур’янів, грибків і навіть шкідників. Результат — гроші та фізичні зусилля минулих сезонів є “викинутими на вітер”.
Щоб зберегти газон здоровим, важливо просто дотримуватися не складних правил:
Робити це потрібно через те, що бувши власником такого зеленого килима, ви усвідомлюєте, газон – це інвестиція. Це також турбота про подальшу власну працю та можливість отримати затишок навесні й влітку. Тож, пам’ятайте, що дотримання простих правил взимку допоможе вашому газону зберегти свій бездоганний вигляд і здоров’я.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень