Перша леді Зеленська обрала цікавий образ для зустрічі з президентом Південної Кореї: піджак-кімоно й золото

Перша леді України нещодавно зустрілась із президентом Північної Кореї. Олена Зеленська обрала приголомшливий і стильний образ для дипломатичної зустрічі

Олена Зеленська нині перебуває за кордоном. Перша леді України вирушила до Сеулу на дипломатичну зустріч із президентом Південної Кореї Юн Сок Йолем. Як і завжди, дружина чинного президента обрала доволі стильний образ. На заході вона з’явилась у білому костюмі з легким молочним відтінком. Особливо впали в око цікавий крій та вдала фурнітура.

На зустріч із південнокорейським президентом перша леді України вирушила в костюмі від українського бренду. Олена Зеленська доповнила піджак-кімоно від A.M.G. золотою вінтажною брошкою. Не забула перша леді й про сережки, одягнувши прикрасу від популярного бренду Guzema Fine Jewelry. Цікавим доповненням стали й коричневі туфлі-човники. Взуття за відтінком ідеально завершило ніжний молочний образ першої леді.

Олена Зеленська відвідала Південну Корею в стильному костюмі від українського бренду A.M.G.
Олена Зеленська відвідала Південну Корею в стильному костюмі від українського бренду A.M.G.

На зустрічі перша леді України обговорила з президентом Південної Кореї, зокрема, формулу миру, виголошену українським президентом. Олена Зеленська подякувала за підтримку. В рамках візиту до Сеулу Зеленська також зустрілась та поговорила із першою леді Південної Кореї Кім Кеон Хі. Вони, зокрема, обговорили питання збереження культурного надбання та його захист від знищення.

Південна Корея прославилась оцифровуванням культурного надбання, що дозволяє підвищити гарантії його якомога довшого збереження. Олена Зеленська висловила надію на майбутню співпрацю Сеулу та Києва у питаннях, що стосуються оцифровування пам’яток культури України.

Перша леді України Олена Зеленська вирушила у дипломатичну подорож до Сеулу
Перша леді України Олена Зеленська вирушила у дипломатичну подорож до Сеулу

Що стосується стилю та офіційних нарядів Олени Зеленської, то дизайнерка Ельвіра Гасанова, з якою співпрацює перша леді, раніше розповіла, як проходить процес підбору необхідного одягу. Стилістка пригадала, що до початку повномасштабної війни для дружини президента перш за все створювали ескізи, а потім шили одяг на замовлення. Тепер через дефіцит вільного часу Олена Зеленська обирає собі наряди з відшитих заздалегідь.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини