Репер Тамерлан ніжно привітав кохану Альону із 37-річчям: у чому секрет міцного шлюбу виконавців?

Сьогодні святкує свій день народження талановита українська співачка Альона Омаргалієва, а її чоловік, відомий репер Тамерлан, висловився з нагоди цього свята.

Сьогодні, 17 вересня, відзначає свій день народження видатна українська співачка Альона Омаргалієва. У цей особливий день її чоловік, відомий реп-виконавець Тамерлан, поділився роздумами про сімейне життя та враженнями від їхнього спільного шляху.

Вони є однією з найвідоміших та найміцніших пар в українському шоу-бізнесі та продовжують своє щасливе подружнє життя протягом 10 років.

Тамерлан поділився своїми думками про подружнє життя та зміни, які відбулися в його дружині за цей час. Він назвав Альону найкращою дружиною та матір’ю.

За словами Тамерлана, обидва вони дорослішали і стали більш мудрими, а Альона виявилася жіночнішою та мудрішою порівняно з часом їхнього шлюбу. Такі зміни дуже гармонійні, і це надихають його рухатися вперед.

Він також підкреслив, що для Альони найважливішою цінністю є постійний рух вперед, розвиток і прагнення до кращого. Вона завжди знаходить час на родину, навіть попри свій заповнений графік та сольну кар’єру. Така активність та вдача в справах надихають Тамерлана і додають позитивної енергії у сімейне життя.

Тамерлан відзначив, що Альона є чудовою матір’ю і завжди розуміє почуття та емоції свого сина Тимура. Під час складних часів, таких як події в Україні, вони разом пішли у Польщу, а Тамерлан долучився до захисту Київщини як частина територіальної оборони. Але зараз вся родина разом, у Києві, і продовжує підтримувати один одного.

Такі теплі слова Тамерлана свідчать про сильну сімейну злагоду та підтримку, яка існує в їхньому подружньому житті. Вони залишаються прикладом щасливої та єдиної родини в українському шоу-бізнесі.

Бажаємо Альоні Омаргалієвій щасливого дня народження та багато радісних моментів у житті разом з Тамерланом і їхнім сином!

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини