Вівторок, 29 Листопада, 2022

Битва за звання найкрасивішої пари України: Володимир і Олена Зеленські чи Олексій і Анастасія Арестович

Від 24 лютого значна частина українських політиків отримала колосальну підтримку від народу. А де любов та підтримка до кумира, там і бажання дізнатися про нього більше. Зокрема, про його особисте життя. Українцям цікаво як виглядають та чим займаються дружини відомих політичних діячів нашої країни. Розповідаємо про номінантів на імпровізовану премію “Найкрасивіша пара”.

Володимир Зеленський та перша леді Олена

Володимир Зеленський з родиною
Володимир Зеленський з родиною

Володимир Зеленський від початку повномасштабного вторгнення став символом незламності та боротьби українців, тому наразі довіра до нього значно збільшилась. Так само яскравішим став інтерес до його дружини Олени.

Перша леді активно ділиться з усім світом про те, що відбувається в Україні, та присвятила себе доброчинній допомозі тим, хто постраждав внаслідок повномасштабного вторгнення на терени України.

Хоч, у пари зараз складний етап стосунків, бо вони живуть окремо, як зізнавався Володимир Зеленський в одному з інтерв’ю, вони люблять одне одного. Також у пари є дві дитини: донька Олександра та син Кирило.

Олексій Арестович та його дружина Анастасія

Олексій Арестович з дружиною та донькою
Олексій Арестович з дружиною та донькою

Позаштатний радник Офісу президента України Олексій Арестович відомий усім. Його заспокійливі голос та настанови відіграли важливу роль на початку повномасштабного вторгнення.

2015-го року він одружився з директоркою розвитку одного з підприємств України Анастасією Арестович. У подружжя двоє дітей. Також Олексій має доньку від першого шлюбу.

Віталій Кім та його дружина Юлія

Віталій Кім та його дружина Юлія
Віталій Кім та його дружина Юлія

Віталій Кім славиться своїм оптимізмом та відео, що підіймають настрій багатьом українцям. Про сім’ю миколаївського політика теж відомо небагато: він з дружиною Юлією виховує дві доньки Олександру і Євгенію та сина Руслана.

Михайло Федоров та його дружина Анастасія

Михайло Федоров зі своєю дружиною Анастасією
Михайло Федоров зі своєю дружиною Анастасією

Віцепрем’єр-міністр України і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров славиться тим, що є одним із наймолодших політиків. Йому наразі 31 рік. Він вже 7 років перебуває у шлюбі з дружиною Анастасією та виховують доньку Марусю.

Подружжя навчалося у Запорізькому національному університеті: Анастасія здобула освіту іноземної філології, а Михайло – диплом факультету соціології та управління.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини