Очей не відірвати: як виглядає єдиний син Тіни Кароль Веніамін, який змалку живе у Великобританії

Відома українська співачка свого часу здобула популярність на сцені в образі запальної білявки. Сьогодні Тіна Кароль продовжує будувати кар’єру, попри всі труднощі та виклики життя. Так само прагне у світле майбутнє і її син Веніамін Огір. 14-річний хлопець живе та навчається у Великобританії, а зіркова мама не втрачає можливості похизуватись досягненнями свого сина.

Так, наприклад, у липні 2022 року Веніамін перейшов у старшу школу в Великобританії. Середню школу хлопець закінчив відмінно, отримавши лист з оцінками за екзамени та подякою. У переліку предметів, іспити з яких він складав, не знайшлось ні одного, за який би він не отримав відмінну оцінку. Тіна Кароль своїм сином дуже пишається і впевнено заявляє, що він та його однолітки – майбутнє країни.

Як сьогодні виглядає син Тіни Кароль Веніамін Огір
Як сьогодні виглядає син Тіни Кароль Веніамін Огір

Якщо говорити про середню освіту, то змалку хлопець навчався у великобританському навчальному закладі Repton Preparatory School. Вартість такої школи сягає близько мільйона гривень за один рік. Втім, Тіна Кароль гроші не рахує, коли мова йде про якісну освіту та майбутнє її дитини – зіркова мама працює та отримує гонорари, які покривають вартість навчання Веніаміна.

Огір молодший, своєю чергою, відповідає мамі взаємністю – хлопець зростає чуйною та спокійною людиною. Зважаючи на його успіхи у школі та жагу до навчання, можна припустити, що в майбутньому Веніамін захопиться науковою діяльністю. Зрештою, сьогодні відомо лише одне – найімовірніше, маминими стопами він не пішов.

Тіна Кароль показала свого єдиного сина від Євгена Огіра
Тіна Кароль показала свого єдиного сина від Євгена Огіра

Нагадаємо, що Тіна Кароль вперше стала мамою 18 листопада 2008 року. Тоді знаменитість народила від чоловіка Євгена Огіра свого поки що єдиного сина Веніаміна. На жаль, голова сімейства, батько хлопчика та коханий артистки, помер 2013 року від раку шлунку.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини