Прибирає, щоб заспокоїтись: перша леді Олена Зеленська відповіла, хто у них вдома миє посуд і наводить лад

В інтерв'ю для української філії всесвітньо відомого журналу Vogue перша леді України розповіла про побут найвідомішої родини в країні. Зеленська зізналась, хто займається господарством

Перша леді України ще в лютому поспілкувалась із журналістами української редакції всесвітньо відомого журналу про моду Vogue. До слова, зустріч відбулась у стінах Офісу президента, де Зеленська має свій особистий кабінет. Нещодавно було опубліковано текст інтерв’ю. Як виявилось, дружина президента обговорювала з журналістами не лише нагальні питання українського буття, а й розповіла про побут своєї родини.

Зокрема, перша леді зізналась, що допомагає їй заспокоюватись у ці важкі часи. Олена Зеленська зазначила, що прибирання в будинку та розписаний до секундочки щоденний графік допомагають їй врятуватись від розпачу. Ба більше, дружина чинного президента зазначила, що наявність вихідних у графіку аж ніяк її не рятує – вільний час вона також воліє витрачати на більш продуктивні заняття.

Олена Зеленська розповіла про побут президентської родини
Олена Зеленська розповіла про побут президентської родини

Перша леді України зазначила, що у разі виникнення стресових ситуацій, вона допомагає собі спортом, прогулянками на свіжому повітрі та… миттям посуду. Олена Зеленська зауважила, що вона почувається щасливою через те, що в неї немає потреби мити посуд постійно, втім час від часу вона насолоджується цим заняттям, оскільки воно допомагає зібрати думки до купи.

Крім того, дружина президента зазначила, що у них вдома стоїть посудомийна машина, втім вона намагається якомога рідше нею користуватись. Саме тому колись банальний домашній обов’язок сьогодні в президентській родині перетворився на цікавий варіант провести вільний час. Олена Зеленська навіть назвала миття посуду способом розвіятись.

Дружина чинного українського президента розповіла про миття посуду
Дружина чинного українського президента розповіла про миття посуду

В інтерв’ю перша леді також пригадала й про інші домашні обов’язки, які допомагають їй відволіктись від важких думок і стресу. Олена Зеленська зазначила, що заспокоїтись їй допомагає прибирання речей – розкладання їх по своїх місцях. Крім того, перша леді полюбляє ревізувати полички з медикаментами та косметикою – викидати застарілі й розкладати по місцях ще придатні до використання.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини