Ані Лорак влаштувала вечірку на честь дня народження доньки: тато Соні поїхав у відпустку замість свята дитини

Нещодавно донька скандально відомої співачки Ані Лорак відсвяткувала своє 12-річчя. Зіркова мама показала, як пройшла вечірка на честь важливого для родини дня

Скандально відома співачка Ані Лорак нещодавно влаштувала гучну вечірку для своєї доньки. Знаменитість поділилась фотографіями із заходу, присвяченому дню народженню 12-річної Соні. На особистій сторінці зірки в соціальній мережі Інстаграм можна було побачити і яскравий дизайн вечірки, і вишуканий торт, який робив на замовлення найпопулярніший російський кондитер Ренат Агзамов.

Ані Лорак показала вечірку, яку влаштувала для доньки в день її народження
Ані Лорак показала вечірку, яку влаштувала для доньки в день її народження

На опублікованих відомою співачкою кадрах можна побачити також і те, що вечірка була влаштована у рожевих відтінках. Втім, набагато цікавішим є той факт, що на захід, присвячений дню народженню Соні Налчаджиоглу, не завітав її батько Мурат. Натомість знаменитість вирушив у медовий місяць зі своєю другою дружиною Лілією Реус.

Можна припустити, що Мурат Налчаджиоглу не завітав на вечірку, оскільки вона проходила в російській столиці. З початку повномасштабної війни в Україні турецький бізнесмен не використав можливості виїхати жити до рідної Туреччини. Знаменитість зайняв доволі чітку позицію, висловивши любов до України та продовжив будувати бізнес у Києві.

Невідомо, чи пропонував Мурат Налчаджиоглу альтернативу своїй колишній дружині – святкування дня народження доньки в іншій країні. Знаменитість не розповідає про свої взаємини з першою дружиною, так само як і Ані Лорак мовчить про спілкування з першим чоловіком.

Мурат Налчаджиоглу не прийшов на вечірку з приводу дня народження доньки
Мурат Налчаджиоглу не прийшов на вечірку з приводу дня народження доньки

Нагадаємо, що колись популярна в Україні співачка Ані Лорак понад 10 років будувала стосунки зі своїм вже колишнім чоловіком. Зіркова пара досягла разом чималих успіхів, а також стала батьками спільної доньки. Втім, шлюб розпався на тлі чуток про зради Мурата Налчаджиоглу. Тепер відомий турецький бізнесмен одружений з іншою жінкою, а мати його доньки будує стосунки з викладачем йоги.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини