Насміхання над королевою та плювок у душу братові: що показали у фільмі про принца Гаррі та Меган Маркл?

Нещодавно Netflix презентував першу частину документального серіалу про життя Меган Маркл і принца Гаррі, а також про їхнє “буття” у складі королівської родини. До прем’єри першого випуску біографічної стрічки скандально відома у Великобританії пара обіцяла розповісти всю правду про Букінгемський палац, а також назвати реальні причини відмови від королівських титулів та обов’язків. Проте, глядачі вважають, що поки стрічка не вражає цікавістю та новаторством.

Що показали в першій частині стрічки

Глядачі, які вже встигли переглянути першу частину документального фільму про Меган Маркл і принца Гаррі повідомили, що їхні очікування повністю підтвердились. Щоправда, сказано це не в дуже позитивному ключі. Публіка зазначає, що Гаррі очікувано порівнює свою дружину з покійною матір’ю, принцесою Діаною, а загалом сюжет поки що здається доволі нудним.

Принц Гаррі та Меган Маркл
Принц Гаррі та Меган Маркл

Крім того, глядачі зазначили, що пара звинувачує королівську родину в расизмі та утисках. Втім, поки що не було сказано нічого “сенсаційного”, як обіцяли раніше Меган Маркл і принц Гаррі. Втім, деякі моменти сильно обурили публіку. Так, наприклад, у певний момент декотрим глядачам здалось, що дружина королівського онука насміхається над його бабусею.

В одному з уривків фільму Меган Маркл пригадує, як одного разу їй довелось робити реверанс перед померлою королевою Єлизаветою ІІ. Герцогиня так іронічно описувала свої рухи, а на її обличчі сяяла така посмішка, що глядачі вирішили, що це була явна насмішка над королевою.

Меган Маркл і принц Гаррі приголомшили новим фільмом
Меган Маркл і принц Гаррі приголомшили новим фільмом

На цьому обурення глядачів не вщухають. Наступним моментом, який занепокоїв та стурбував публіку виявився той факт, що принц Гаррі вирішив включити у фільм уривки з інтерв’ю своєї матері принцеси Діани. Тоді померла знаменитість вирішила поспілкуватись з Мартіном Баширом, яке в минулому спричинило гучний скандал. Після підлої бесіди з американським журналістом Букінгемський палац довго оговтувався.

Врешті-решт було вирішено, аби це інтерв’ю більше не пригадувалось та не потрапляло до медіапростору. Проте, принц Гаррі, схоже, вирішив порушити правило та настанову брата.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини