М’ята: нею можна не тільки прикрасити коктейль, але і поліпшити стан здоров’я

Більшість з людей бачить м'яту лише на верхівці чергового десерту або в складі відомого коктейлю, однак вона може значно поліпшити ваше самопочуття.

Спазми в животі

Якщо вас регулярно мучать хворобливі спазми в животі не через серйозні причини, а через переїдання або стрес, то м’ята стане для вас справжнім порятунком. Вона допомагає розслабити м’язи травного тракту і зняти спазми, так що при найменших ознаках випийте гарячого чаю з м’ятою або просто звичайний окріп з м’ятою і лимоном. Вам стане набагато краще.

Ракові захворювання

ракові захворювання
Ракові захворювання

Так, м’ята входить якраз в той список продуктів, які допомагають при профілактиці ракових захворювань і запобігають виникненню злоякісного утворення. Серед лікарів існує думка, що м’ята позитивно впливає на уповільнення утворення ракових клітин, по суті це стосується раку шкіри, легенів і товстої кишки. На даний момент часу достовірних доказів немає, але швидше за все в найближчому майбутньому у людей з’явиться ще один метод боротьби проти страшної хвороби.

Інфекційні захворювання

Мало хто знає, але м’ята має досить ефективні і сильні антибактеріальні властивості. Якщо ви регулярно будете включати її в свій раціон, то вашому організму буде значно легше впоратися з різними інфекційними або грибковими захворюваннями.

Закладений ніс

Закладений ніс
Закладений ніс

Якщо ви вже довгий час страждаєте від закладеного носа, та такого, що неможливо дихати, то м’ята значно полегшить вашу долю. Необхідно заварити м’яту гарячою водою або ж чаєм, а потім зробити інгаляцію, подихавши кілька хвилин парами ментолу. Як можна здогадатися, дія буде таке ж, як і від аптечних крапель для носа, проте м’ята – засіб більш природний та недорогий.

Бережіть себе і дбайте про своє здоров’я, адже навколо нас стільки простих і доступних можливостей поліпшити своє самопочуття.

Поделитесь этой статьей

Сейчас читают

В Украине от мобилизации могут освободить еще одну категорию мужчин

Мобилизация в Украине 2022: освобождение от призыва на службу может получить еще одна категория...

В условиях военного положения призыву на службу подлежат все мужчины призывного возраста, но в скором времени отсрочку может получить еще одна категория граждан.
В аптеках Украины начали свободно продавать рецептурные лекарства

Во время войны рецепт не нужен: в аптеках начали свободно продавать рецептурные лекарства —...

В условиях военного положения аптекам в Украине разрешили свободно продавать рецептурные лекарства без рецепта. Об этом сообщил Кабинет Министров.
Польша построила стену на границе с Беларусью

Польша построила стену на границе с Беларусью, но уже зафиксированы первые подкопы и повреждения...

Из-за конфликта Евросоюза с Минском в январе 2022 года Польша начала выстраивать на границе с Беларусью укрепленную стену высотой в 5,5 метров.
В Мариуполе из-за антисанитарии может вспыхнуть не одна эпидемия

Оккупированному и разрушенному Мариуполю грозит сразу три эпидемии: туберкулез, дизентерия и холера

Вот уже третий месяц Мариуполь находится под постоянными обстрелами оккупантов, а из-за нехватки воды и антисанитарии повышается также вероятность вспышек эпидемий.
Как украинским беженцам получить бесплатное лечение в Европе

Как украинским беженцам получить бесплатное лечение в Европе: какие нужны документы и куда обращаться...

Из-за войны миллионы украинцев были вынуждены выехать в другие страны Европы. Теперь у беженцев есть возможность получить бесплатное лечение наравне с европейцами.

Последние новости