Четвер, 1 Грудня, 2022

Топ-3 продукта, які допоможуть поліпшити ваше зір

Найкорисніші для очей продукти

Постійне проведення часу за комп’ютером, планшетом або екраном смартфона в кінці кінців дає свої не особливо радісні результати – у людей значно падає зір, після чого вони вже усвідомлюють, наскільки великої шкоди собі заподіяли. Однак це ще не кінець – ситуацію можна виправити, якщо докласти для цього невеликі зусилля.

Чорний шоколад

Чорний шоколад
Чорний шоколад

Так, саме чорний, без зайвих добавок і консервантів шоколад, з натуральних какао-бобів. У ньому міститься неймовірна кількість вітамінів, антиоксидантів, кальцій, магній і фосфор. Саме темний шоколад сприяє уповільненню процесу руйнування колагенових волокон і значно покращує обмін речовин в організмі, так що лікарі настійно рекомендують вживати кілька шматочків в день для гостроти зору.

Сир

Сир
Сир

Дуже незвичайний продукт в списку тих, що повинні покращувати зір, проте саме цей молочний виріб вкрай ефективно впливає на наш зір. У сирі міститься величезна кількість вітамінів групи В, які як раз активізують і підтримують кровопостачання в око, а сам вітамін В2 покращує обмін речовин в кришталику і рогівці ока, так що фахівці наполягають на включенні сиру в свій раціон. Крім того, він чудово допомагає при одному з найнеприємніших очних захворювань – кон’юнктивіті.

Чорниця

чорниця
Чорниця

Класична ягода, яка постійно знаходиться на перших місцях в топах продуктів для поліпшення зору. І не просто так – адже чорниця містить в собі вітаміни групи В, вітамін А і С, а також безліч антиоксидантів, які покращують гостроту зору і захищають організм від вільних радикалів. А лютеїн, який в рясній кількості міститься в чорниці, прекрасно прибирає зайву втому з очей, що теж, як відомо, впливає на зір.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини