Четвер, 1 Грудня, 2022

Олена Зеленська розповіла, як перехворіла на коронавірус і дала поради, як впоратися з цим захворюванням

На початку червня стало відомо, що перша леді захворіла на коронавірус. “Звичайно, найближчому оточенню Президента країни роблять ПЛР – тести щонеділі. І після чергового тестування, я отримала позитивний результат. Я була щиро здивована, бо в мене не було жодних симптомів. Я досі не знаю, якій дверній ручці або кнопці “дякувати” за отримання вірусу”, – розповідає пані Зеленська на своїй сторінці в одній з соціальних мереж.

Дві неділі дружина президента перебувала на амбулаторному лікуванні, але згодом її стан погіршився і її госпіталізували з діагнозом негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості.

Олена з чоловіком Володимиром Зеленським
Олена з чоловіком Володимиром Зеленським

“Це підступна хвороба, я декілька днів була на самоізоляції, дивилась телевізор, читала книги, і загалом почувала себе добре. Аж раптом в мене піднялася температура, мене везуть в лікарню, роблять МРТ та ставлять діагноз двосторонньої пневмонії. Я бачу навколо себе одні перелякані очі”, продовжує свою розповідь Олена.

Раніше в Офісі Президента повідомили, що ніхто більше з родини Зеленських не заразився на ковід – 19. В п’ятницю на брифінгу Володимир Олександрович зізнався, що його син Кирило заразився вірусом від дружини і один тиждень лікувався разом зі своєю мамою у лікарні. У хлопчика була легка форма перебігу, із симптомів було тільки незначне підняття температури.

Сімейство Зеленських
Сімейство Зеленських

” Я вилікувалася та поки що маю антитіла до хвороби, але я все рівно ношу маску у людних містах та здаю ПЛР тести. Хоча я не зобов’язана цього робити. Але я свідома у тому, що потрібно дотримуватись рекомендацій лікарів, щоб зупинити розповсюдження вірусу.

Я закликаю вас, бережіть себе! Дотримуйтесь правил карантину. Я як повністю здорова людина запевняю вас, що мені було не легко перемогти хворобу, а що казати про тих, хто не має міцного здоров’я? Навіть, якщо ви впевнені у власному здоров’ї, серед вас є ті, хто його не мають.

Тому, дбаючи про себе, ви дбаєте про всіх!

Я впевнена, що ми сильна і розумна нація!”

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини