Четвер, 1 Грудня, 2022

Вона вбиває мікроби: Леонід Кравчук показав антикоронавірусну маску, яку він носить

Відомий журналіст поцікавився у екс – президента, що це висить у нього на грудях. На що отримав відповідь, що це антікоронавірусна маска. Пан Кравчук розповів, що це розробка американців яка працює від акумуляторів. Повітря нібито очищається від мікробів за рахунок озону, який виділяє маска.

“Ось ми з вами тут сидимо, а повітря очищається від мікробів і вірусів за рахунок озону. Так працює ця маска “, – розповідає Леонід.

Найцікавіше, що самі американські експерти не визнали ефективності даної розробки. Цього року FDA попереджало покупців “не вестися” на рекламу, яка говорить про антимікробні властивості захисних масок.

Семен Єсілевський, біофізик, вважає, що маска дійсно не працює. Озон важчий за повітря, тому він опускається вниз, а не виштовхується нагору, тому неможливо створити потік озону навколо людини, яка носить маску. Щоб принцип працював потрібно носити протигаз з озонатором.

Леонід Кравчук не перший з політиків, хто “повівся” на антікоронавірусні новинки. Слуга народу Микола Тищенко, опозиціонерка Наталія Королевська та “європеєць ” Сергій Аліксеев цього літа носили так звані “антиковідні бейджі “. Принцип роботи бейджів аналогічний кравчуківскій масці, але активна речовина у них діоксид хлору.

Продавець бейджів Air Doctor Portable стверджує, що діюча речовина вбиває до 90% бактерій навколо людини, яка його носить. Купити такий диво бейдж можна за 1250 гривень в інтернет магазинах.

Бейдж AirDoctor Portable
Бейдж Air Doctor Portable

ВАЖЛИВО: Антикоронавірусна маска і антіковідний бейдж НЕ мають медичного підтвердження ефективності в боротьбі з коронавірусом!

У 2019 американське Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами віднесло діоксид хлору до речовин, використання яких може призвести до онкологічних захворювань і зниження імунітету.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини