Чому потрібно пити саме теплу воду?
Існує поширена думка про те, що всмоктування рідин, в тому числі і води, відбувається в шлунку, коли насправді ж це відбувається в товстому кишечнику. По краях шлунка знаходиться своєрідний жолобок, який відповідає за проходження води без будь-яких затримок. Наприклад, різні напої (кава, чай, соки і так далі) затримуються в цій області організму і «обробляються», холодна вода теж, але з іншої причини – товстий кишечник не може її відразу пропустити, заздалегідь не нагрів, на що теж витрачається час . Таким чином, тільки тепла вода може максимально швидко і без труднощів проникнути в організм і принести йому максимальну користь.
Яка ж користь від теплої води?
Легше сказати, чому вона не допомагає. Коли тепла вода потрапляє в організм, вона стимулює перистальтику кишечника, готує його до майбутнього перетравлювання їжі, а також омиває його стінки, очищаючи від залишків їжі, жирів і токсинів, з якими не здатна впоратися холодна рідина. Тепла вода натщесерце підвищує температуру тіла, що прискорює метаболізм, тому таким методом часто користуються ті, що намагаються худнуть, адже жир топиться в кілька разів швидше, а їсти хочеться менше через баланс, який створює тепла рідина. Також тепла вода є прекрасним сечогінним засобом, так що якщо ви страждаєте від набряків – можете назавжди про них забути, зайва вода буде запросто виводитися.
Звичайно, це не всі чарівні властивості такого простого напою як тепла вода, але навіть цього перерахування достатньо, щоб взяти собі за звичку пити її вранці.