Зрозуміють тільки квітникарі зі стажем: навіщо поливати герань дріжджами? Маса інших підкормок програє

Застосовуючи дріжджі для підживи гераней, ви не лише забезпечите їх важливими мікроелементами, але також створите умови для їхнього активного росту. Дізнайтеся, як правильно зробити добриво.

Герані – це витончені та чарівні квіти, які прикрашають наші вікна понад пів століття. Для того, щоб ці рослини якісно цвіли і радували своїм виглядом, необхідно надавати їм відповідний догляд. Однією із таємниць успішного вирощування є полив дріжджовим розчином.

Мікроелементи для здоров’я рослин

Розчин дріжджів є справжньою скарбницею мікроелементів, які сприяють активізації перероблення органічних сполук у коренях та стеблі рослини. Ці мікроелементи покращують якість ґрунту, забезпечуючи його азотом та калієм, і сприяють імунітету гераней, роблячи їх менш вразливими до хвороб і шкідників.

Садівник розповів, чому герань варто підживляти дріжджами

Дріжджі – ключ до здоров’я і росту

Дріжджі мають унікальні властивості, які зроблять ваші герані справжніми квітковими шедеврами. Вони підвищують живучість розсади при недостатньому освітленні, прискорюють темп росту вегетативної маси та посилюють кореневе утворення. Крім цього, така підкормка сприяє кращому укоріненню, діють, як стимулятор росту

Як зробити дріжджове добриво для гераней?

Експерти розповіли, як правильно удобрювати герань восени перед зимівлею
Садівник розповів, чому герань варто підживляти дріжджами

Для приготування добрива слід взяти чотири склянки теплої води. Туди обережно введіть приблизно 100 г сухих пекарських дріжджів. Ретельно перемішайте і дайте розчину охолонути до кімнатної температури. Коли все буде готово, можна полити герані цією корисною сумішшю. Наступного дня вже поливайте звичайною водою.

Ось ще кілька рекомендацій щодо поливу герань дріжджами:

  • Частота поливу: один раз весною, літом і восени.
  • Кількість розчину: достатньо чотирьох склянок розчину для забезпечення оптимального харчування гераней.

Популярне

Подібні новини