Отже, ловіть ефективний та простий ресторанний спосіб вимита багато посуду швидко і без посудомийної машини.
Сперші брудні тарілки, а також столові прибори необхідно протерти паперовими рушниками чи просто газетами. Таким чином ви видалите забруднення. Після цього на губку нанесіть краплю миючого засобу для посуду, пройдіться по посуду і сполосніть водою. Таким чином ви зможете не лише зекономити час, а й воду і миючий засіб.
Окрім того, є ще декілька рекомендації від досвідчених господинь, які будуть доречні під час миття посуду.
Так, багато українок не використовують перчатки під час миття посуду. І дарма! Адже це не тільки збереже манікюр, а й допоможе переносити достатню кількість гарячої води, яка розмякшить застиглий бруд чи жир.
Якщо брудного посуду багато – не складайте його увесь у раковину, адже сам процес миття буде незручним. Окрім того, якщо в мокрій раковині будуть дерев’яні дошки, то від води вони деформуються, а чугунні виробі – заіржавіють.
Тому в раковині краще залишати лише той посуд, який має засохлі залишки їжі.
Також рекомендуємо придбати якісні кухонні губки та засіб для посуду з приємним саме для вас запахом. Тоді процес миття посуду стане для вас більш приємним і вже не нагадуватиме каторгу. Від дешевих губок, які не надто виконують свої функції, краще позбутися.
Також не забувайте, що деякі забруднення, які не піддаються рідкому миючому засобу, можна з легкістю вимити за допомогою звичайної харчової соди. Наприклад, сода прекрасно впорається від плям на чашці від кави чи чаю.
А лимонний сік чудово впорається з очисткою розділочних досок, іржавих ножів і навіть тертки.