Отже, для цього методу вам знадобиться лише грунт та картонні лотки з-під курячих яєць.
Спершу потрібно налити в кожну нішу води на 1/4. Буквально через 10 секунд виливаємо воду та пальцями робимо у дні отвори. Оскільки лоток вологий ставимо його на батарею, щоб просох.
В результаті ми маємо лоток з дірочками у дні. Ставимо його на кришку від лотку (щоб не забруднити поверхню) і в кожну нішу насипаємо землю. Важливо, щоб вона не була вологою. Пересушена земля при використанні цього методу буде краще, ніж, якщо земля буде мокрою.
Після цього в кожній ячейці робимо заглиблення та викладаємо гранули моркви. Присипаємо знов землею. Важливим моментом є те, що поливати землю категорично заборонено!
Готові лотки викладаємо до ящика і можемо ставити одне на одне.
Коли настане час висадки в грунт – просто ставимо наші картонні лотки в землю. Зверху знову гарненько присипаємо землею та приминаємо її. Цей пункт також дуже важливий, тож ви можете просто утрамбувати землю, пройшовшись по присипаних землею заготовках. Поливаємо.
І все, на цьому зусилля закінчились. Перевагою цього методу є те, що морква залишається в лотках, тому проріджувати чи прополювати від бур’янів її не потрібно, адже вони просто-напросто не з’являться. Для висадки краще обирати гарно освітлену ділянку, адже якщо морква буле в тіні, то виросте меншого розміру, ніж могла б.
Неодмінно спробуйте такий метод посадки моркви, щоб просто та без зайвого клопоту отримати щедрий врожай моркви. Бажаємо успіхів!