Порад, коли та чим підгодувати редиску, аби вона була соковитою та ніжною, існує багато. Втім, культура належить до таких, яким потрібно мінімум догляду, аби дати щедрий і смачний врожай. Розповідаємо про підкормку на початку травня та пояснюємо, чи потрібно вносити добрива взагалі.
Добриво для редиски у травні
Найчастіше добрива під редиску вносять під час підготовки ґрунту. Городники віддають перевагу калійно-фосфорним добривам – від сульфату калію або суперфосфату до мінеральних добрив, які купують у спеціалізованих магазинах. Органіку вносять тільки під попередників, адже сама редиска не любить натуральні підкормки – тоді вона виростає не соковита й велика, а дрібна та занадто гостра.

Підгодовувати редиску потрібно в особливу фазу – коли на рослині з’являється від 4 до 6 листочків, але пізніше цього робити точно не потрібно. У такому разі добриво просто не встигне подіяти на ґрунт і принести користь рослині, яку ви підгодовуєте.
Крім того, надлишок мінеральних елементів у землі може позначитись негативно на розвитку коренеплодів. У момент появи 4-6 листків починається формування плодів. Вносити добрива рекомендують з огляду на те, що ви вносили раніше. Якщо ви заправляли ґрунт у повному обсязі, то додавати підкормки у травні не потрібно.

А ось якщо бадилля погано розвивається, а листки дрібні, то найімовірніше не вистачає азоту. Ви можете та вам навіть потрібно внести під редиску калієву селітру. Також вносять азотні добрива у нітратній формі, а ще редиска любить цинк, бір, марганець і залізо.