Фітофтору з томатів як корова язиком злизала: ядрьоний метод дідуся перевершив всі очікування. Врожай пре

Фітофтора може повністю залишити вас без врожаю. Та кщо знати деякі городні хитрощі, то позбутися її не складе труднощів. Всі подробиці читайте у нашій статті.

Кінець липня — початок серпня — це дуже небезпечний час для помідорів на грядках українських городників. Саме в цей період рослини найбільше схильні до негативного впливу грибкових інфекцій, таких як фітофтора та бура плямистість.

Щоб упоратися з цією проблемою, дачники рекомендують вносити спеціальне підживлення методом обприскування.

Цей розчин для дезінфекції садівники починають застосовувати на початку липня і закінчують, коли томати дозріли та перестали плодоносити. Рецепт приготування розчину достатньо простий і доступний кожному незалежно від місця проживання та фінансового стану.

 Експерти розповіли, чим треба підживлювати томати в серпні
Експерти розповіли, чим треба підживлювати томати в серпні

Беремо 300 грамів часнику і ретельно подрібнюємо у блендері або на м’ясорубці. Отриману кашку відправляємо в каструлю, заливаємо чистою водою і залишаємо на тиждень для настоювання під кришкою.

Після того, як термін вийшов, заброджену масу необхідно процідити та перелити в десятилітрове відро, а зверху долити чистою відстояною теплою водою. Як фінальний інгредієнт додаємо туди один грам перманганату калію або аптечної марганцівки. Відправляємо розчин у пульверизатор та обробляємо рослини по листках кожні 10 днів.

У складі цього розчину знаходяться фітонциди, які разом з марганцівкою матимуть на грибкові бактерії по-справжньому вбивчий ефект. Профілактика таким розчином дуже важлива в останні місяці вегетації рослини, особливо коли вранці на ділянці осідає холодна роса після холодної ночі. Саме через неї формуються хвороби, які можуть позбавити вас урожаю та скоротити плодоношення огірків на цілий місяць!

Популярне

Подібні новини