Мій перець і томати пруть, коли в сусідів вже пусто: все завдяки “сипучому золоту”. Розповідаю свій секрет

Серпневе підживлення болгарського перця та помідорів - важливий етап їх вирощування. Розкриваємо всі городні хитрощі цього періоду, щоб ви зібрали рясний врожай.

Якщо на ваших кущах ще висять плоди і вони не загнили від хвороб та шкідників, значить, до середини серпня ви непогано за ними доглядали. Але тепер саме час внести содове підживлення під томати, перці та огірки. Воно захистить кущі від фітофтори, борошнистої роси, пероноспорозу і різного роду гнилизни, створить бар’єр для шкідників і допоможе виростити добрі томати.

Виявляється, сода підвищує стійкість куща до перепадів температур у серпні та вересні, що обумовлює необхідність такого підживлення. Вона чудово справляється з розкисленням ґрунту, який після азотних підживлень протягом сезону за будь-яких обставин закислений. Обприскувати та поливати содовим розчином необхідно відразу після приготування.

Розчин потрібно робити тільки слабоконцентрованим, інакше лужне середовище може нашкодити рослинам.

Коли овочеві кущі починають плодоносити, сода прискорює зростання та дозрівання плодів, стимулює появу нових зав’язей та зміцнює імунітет огірків, томатів і перцю, якщо обприскувати їх щотижня розчином з п’яти літрів чистої відстояної води та двохсот грамів звичайної харчової соди.

Експерти розповіли, навіщо підживлювати томати та перець содою
Експерти розповіли, навіщо підживлювати томати та перець содою

А для профілактики грибкових хвороб на будь-яких рослинах використовується змішаний склад із харчової соди, рослинної олії та рідкого мила.

Беремо по одній столовій ложці всіх трьох інгредієнтів та таблетку аспірину, змішуємо все це у п’яти літрах води та обробляємо по листу раз на два тижні. Павутинний кліщ, попелиця, фітофтора, пероноспороз, вершинна гниль та інші проблеми відступають, і кущ може давати врожай до самих морозів.

Популярне

Подібні новини