1 раз готую і місяць не думаю, чим підживити кабачки на городі: цю “срібну підкормку” обожнюють зелененькі

Кабачки будуть родити невпинно, якщо ви їх правильно підживите. Редакція сайту "Добрі новини" знайшла рецепт найдієвішої підживки для цих зелених товарищів.

Кабачки. Ця неймовірна городина — просто “маст хев” на кожному столі. Чого тільки не готують з цих зелененьких гарбузових товаришів! І запіканки, і закуски, і навіть котлети! Аби виростити дійсно гарний врожай, потрібно вчасно підживлювати кущики.

На допомогу прийде зола

Городник розповів, які овочі не можна підживлювати золою
Городник розповів, як розбурхати родючість кабачків без витрат

З давніх-давен людство відкрило для себе чудове добриво: попіл. Кабачки його просто обожнюють, проте є нюанс. Підживки на основі золи потрібно вносити обов’язково на початку зав’язування плодів. Вегетативний період цієї баштанної культури складає 40-60 днів. От якраз на 40-й день можна починати вносити підгодівлю.

Вона легко готується: потрібно залити 1 склянку попелу літром гарячої води та дати настоятися парк днів. Далі розводимо все ще у 9 літрах води. В результаті отримуємо розчин, багатий калієм, допоможе зміцнити кореневу систему та забезпечити рослину необхідними мікроелементами. Крім того, попіл містить не тільки калій, але й інші корисні елементи, такі як фосфор, магній, кальцій та залізо, які також важливі для здорового росту рослин, формування та розвитку плодів.

Як правильно розводити золу для удобрення
Городник розповів, як розбурхати родючість кабачків без витрат

Окрім рідкої настоянки, золу можна використовувати і в сухому вигляді. Для цього достатньо внести по одному стакану попелу під кожен кущ кабачків. Після такого опудрювання важливо рясно полити рослини, щоб мінерали швидше потрапили до кореневої системи. Волога допоможе розчинити корисні речовини, які почнуть активно живити кабачки.

Таке підживлення — довгограюче. З кожним наступним поливом городина буде знову отримувати поживні речовини. Втім, додавати згорілу деревину під кущ можна не більше 1 разу на місяць.

Популярне

Подібні новини