Сусіди випитують, чим підживлюю огірки: це диво-зілля творить чудеса. Тиждень без поливу – і хоч би хни!

Підживлення для огірків - неймовірно важлива дія. І в серпні догляд не припиняється. Розкриваємо головні городні хитрощі цієї пори для отримання хрусткого врожаю.

Багато підгодівель для огірків допомагають позбутися шкідників і хвороб, а також дають рослині поживні елементи та речовини. Проте все це не має сенсу, якщо рослина не отримує достатньої кількості вологи. Буквально кілька днів посухи та відсутності води, і огірок почне гинути, плодоношення погіршиться, і він зовсім висохне.

Якщо у вас немає можливості регулярно поливати огірки, ви їдете у відпустку або ж огірки вирощуєте на дачі, куди їздите лише раз на тиждень, можна скористатися оцтовими поливами. Це допоможе огіркам підвищити стійкість до посухи і знизити вологозалежність рослини.

Унікальні властивості оцтової кислоти для рослин помітили нещодавно. Виявляється, після оцтового поливу рослина може протриматися без води протягом кількох тижнів і не втратити своїх основних функцій – ні фотосинтезу, ні плодоношення.

Експерти назвали лайфхаки для захисту огірків від посухи
Експерти назвали лайфхаки для захисту огірків від посухи

Приготувати оцтове підживлення для огірків дуже просто. Беремо півсклянки дев’ятивідсоткового столового оцту, розводимо у відрі води, і по два літри поливаємо кожен кущ огірків. Після цього сміливо можна їхати на цілий тиждень.

Після повернення кущ стоятиме зеленим, сильним, а плоди наростатимуть з тією ж інтенсивністю в будь-яких погодних умовах, як у спеку, так і в оцет.

Занадто часто використовувати оцтову кислоту не рекомендується, оскільки вона закисляє ґрунт і ускладнює засвоєння рослинами корисних мікроелементів. Але якщо іншого виходу немає, то можна чергувати поливи оцтовим розчином з розчинами харчової соди, яка компенсує кислотність ґрунту.

Популярне

Подібні новини