Даю це під кущики томатів: засипають врожаєм. Ось чим підкормити, щоб червоненькі “вимахали” за 5 днів

Томати потішать вас чималим врожаєм, якщо ви вчасно їх підживите. Розповідаємо, чим краще за все підгодовувати кущі, окрім золи. Збережіть обов'язково рецепт.

Зазвичай щосезону помідори підживлюють золою. Це дійсно дуже корисно, але цим добривом можна нечасто бавитися. Аби томати дійсно швидко почервоніли та добре вродили, під корінь також слід вносити дріжджове підживлення.

Підживлювати томати дріжджами — це не просто ефективно, але й неймовірно просто. Для приготування живильного розчину вам знадобиться одна столова ложка обов’язково сухих дріжджів, дві столові ложки цукру, два грами вітаміну С (аскорбінової кислоти), п’ять літрів води. Все, можна ставати до приготування підгодівлі. Варто спершу змішати невелику кількість води, сахариди та гриби, аби вони краще провзаємодіяли.

Експерти назвали найкращий сорт помідорів, який точно сподобається кожному городнику
Експерти розповіли, чим підвищити родючість томатів за раз

Всі ці інгредієнти потрібно змішати у відрі або іншій великій ємності та залишити на одну добу. Настоювати розчин слід у теплому темному приміщенні, аби сталася правильна реакція і дріжджі “забродили”. Після цього перед поливанням розчин потрібно додатково розвести в 10 частинах води. І ось, ви готові до чарівного підживлення ваших томатів.

Дріжджі корисні для помідорів з багатьох причин. По-перше, вони є природним стимулятором росту. Вони багаті на вітаміни групи В, амінокислоти та мікроелементи, які активізують розвиток кореневої системи, прискорюють ріст рослин та сприяють кращому засвоєнню поживних речовин з ґрунту. Крім того, ці найпростіші гриби створюють сприятливе середовище для розвитку корисних мікроорганізмів у ґрунті, які також відіграють важливу роль у здоров’ї рослин.

Для яких рослин найкраще використовувати дріжджі
Експерти розповіли, чим підвищити родючість томатів за раз

Втім, таке добриво слід вносити не більше 1 разу на 2 декади та обов’язково заливати зверху водою, аби цукор не накопичувався у верхніх шарах землі і не приваблював мошок.

Популярне

Подібні новини