Бабуся навчила, як треба доглядати за полуницею після збору врожаю, щоб вона “вистрілила” наступного року

Якщо ви сподіваєтесь, що на зборі врожаю полуниці все закінчується, то не поспішайте розслаблятися. Ще трохи потрібно попрацювати на городі.

Отже, після того як ви зібрали всі ягідки, переходьте до обрізки вусів полуниці. Потім видаліть усе пожовкле або засохле листя, після чого обробіть рослини спеціальними засобами, призначеними для боротьби з комахами та захворюваннями. Або можна це зробити просто із застосуванням марганцівки.

Після всього перерахованого, можна сміливо переходити до внесення підживлення. У серпні можна провести підживлення за допомогою пічної золи. Вносьте золу в міжряддя, витрачаючи на кожен квадратний метр по кілограму добрива. Засіб буде насичувати полуницю поживними речовинами та ще захищати від негативних зовнішніх факторів.

Також полуницю можна обробити за допомогою нашатирного спирту та золи. Для приготування змішайте в 10 літрах води склянку деревної золи та 2 столові ложки нашатирного спирту, все ретельно перемішайте.

Садівники розповіли, чим підживити полуницю в серпні
Садівники розповіли, чим підживити полуницю в серпні

Перед обробкою цим засобом полуницю обов’язково пролийте чистою водою. Не менш корисним підживленням буде суміш з 10 літрів води, 500 мл молочної сироватки, склянки золи, чайної ложки борної кислоти та половини чайної ложки йоду.

Одразу після збирання врожаю можна ще використовувати таке підживлення: змішайте 3 столові ложки цукру та одну пачку сухих дріжджів у 3 літрах води, все ретельно перемішайте і настоюйте приблизно 5 годин. Полийте полуницю чистою водою та підгодовуйте таким засобом, розбавляючи його у співвідношенні 1 частина настою до 9 частин води.

Тож приступайте до роботи, використовуючи наші прості та ефективні рекомендації, і наступного року збиратимете потужний врожай соковитих, солодких та смачних ягід!

Популярне

Подібні новини