Не повірите, чим я поливаю томати: по 1 літру на кожен кущ, і вони аж тріщать від урожаю. Солодкі, як мед

У серпні томати продовжують плодоносити, а дачники, продовжують підгодовувати рослини. На цій стадії розвитку плодів дуже важливими є калійно-фосфорні підживлення.

Найкраще застосовувати рідкі добрива, які проливаються по борознах поруч із кущами або ж після зволоження прикореневої зони. Дуже корисним буде підживлення деревною золою.

Для приготування розчину необхідно одну склянку золи розвести у відрі води, настояти протягом кількох годин і полити по літру на кожен кущ.

Також можна скористатися гуматом калію, який, незалежно від виду концентрату, розводиться згідно з інструкцією. Між кореневими внесеннями томати важливо обприскати по листю — у серпні це буде найефективнішим способом внесення добрив.

Підійдуть будь-які комплексні добрива з мікроелементами, борна кислота, обробка настоєм цибулиння або розчином із молочною сироваткою та йодом. Пам’ятайте, що в серпні в підгодівлях вже не повинно бути азоту, або ж його має бути дуже мало.

 Городники розповіли, що робити з томатами для щедрого врожаю
Городники розповіли, що робити з томатами для щедрого врожаю

А ось калію потрібно як мінімум удвічі більше, ніж фосфору. Якщо ви надаєте перевагу покупним добривам і не хочете возитися з народними підживленнями, хорошим комплексним добривом для врожайності томатів у серпні буде “Маг-Бор”.

Він одразу дає хорошу надбавку до врожаю, робить рослини менш сприйнятливими до захворювань та шкідників. Обприскування проводимо або в похмуру погоду, або рано вранці, коли сонце ще не зійшло. За весь серпень робимо 3-4 підживлення, враховуючи і прикореневі, і позакореневі. А востаннє підгодовуємо кущі томатів за два тижні до збирання плодів.

Популярне

Подібні новини