Аграрна магія для лінивих садівників: занурте у це живець – і корені попруть, як за помахом палички Поттера

Ми звикли використовувати такі продукти, як мед або дріжджі, на кухні для приготування різних страв. Однак про те, що ці ж продукти є потужними коренеутворювачами для рослин, знають лише одиниці.

Якщо мед ми ще можемо уявити в ролі добрива, то дріжджі — з трудом. Насправді, дріжджі — це дуже сильний засіб як для стимуляції утворення кореневої системи рослин, так і для боротьби із захворюваннями та шкідниками.

Розчин потрібно готувати на теплій воді, чекаючи повного розчинення дріжджів. Іноді до нього додають цукор, але це не обов’язково. Дріжджі підходять будь-які — як сирі, так і сухі. Якщо брикет сирих дріжджів лежав у морозильній камері, його спочатку слід розморозити. Живці у дріжджовому розчині слід витримувати не більше двох днів.

Цей розчин збагачений фітонутрієнтами, які відіграють важливу роль у процесі коренеутворення та допомагають активізувати формування коренів. Після цього живці потрібно переставити у звичайну воду. Залишок розчину можна використовувати як підживлення — він підходить для всіх рослин, окрім коренеплодів, таких як морква, буряк, картопля, редис і часник.

Городники розповіли, як швидко вкоренити живці
Городники розповіли, як швидко вкоренити живці

Дріжджовий розчин також незамінний для пророщування насіння. Принцип дії той самий, що і з живцями: дріжджі запускають ростові процеси всередині насіння, завдяки чому проростання відбувається швидше. Додатково насіння збагачується вітамінами та отримує захист від хвороб. Погодьтеся, немає жодної необхідності застосовувати дорогі препарати з сумнівним ефектом, коли у кожного з нас вдома є перевірений засіб, що дає якісний результат.

Тож, як бачите, все неймовірно просто, якщо знати, що, коли і скільки давати кімнатним і не тільки рослинам. Обов’зково скористайтеся нашими рекомендаціями, і побачите самі, що вони дійсно працюють на всі 100%. А ми бажаємо вам успіхів!

Популярне

Подібні новини