Ви навіть і не здогадувалися: ніколи не використовуйте меламінову губку у цих 6 випадках – вмить зіпсує речі

Велика кількість господинь вважає меламінову губку універсальною, однак це далеко не так. У цій статті ви дізнаєтеся, на яких поверхнях краще не використовувати меламінову губку.

Меламінова губка працює подібно до гумки, знімаючи верхній шар разом із забрудненнями. Коли її зволожують, вона стає м’якшою та утворює піну. Ця піна полегшує рух губки по поверхні, а меламінові волокна збирають частинки бруду.

Меламінову губку часто називають універсальною, адже без додавання мийних засобів (що, до речі, небажано) вона ефективно видаляє плями з різних поверхонь: скла, дзеркал, стін, підлоги, пластику, тканини тощо. Проте існують випадки, коли меламін – це не найкращий вибір.

На яких поверхнях не можна використовувати меламінову губку?

Оскільки меламін – це абразивний матеріал, його не рекомендують використовувати для очищення поверхонь, які схильні до подряпин або такі, що мають захисний шар:

Перше – це кухонні стільниці з каменю та дерева;

Друге – посуд із антипригарним покриттям;

Третє – лаковані та глянцеві поверхні;

Четверте – пофарбовані металеві вироби;

Виявляється, на 6 цих поверхнях не можна використовувати меламінову губку
Виявляється, на 6 цих поверхнях не можна використовувати меламінову губку

П’яте – нержавіюча сталь;

І останнє – екрани електронних пристроїв.

Як стверджують господині, важливо враховувати, що меламін є токсичним. Під час використання губка руйнується, залишаючи дрібні частинки на поверхні, тому нею не можна мити посуд, тарілки, чашки та внутрішню частину каструль і сковорідок. З цієї ж причини не рекомендується використовувати меламінову губку для очищення духовок і мікрохвильових печей.

Як взагалі правильно використовувати меламінову губку?

Перед використанням змочіть губку холодною водою. Це покращить результат і зменшить ризик залишити подряпини.

Не використовуйте миючі засоби. Меламін може вступити в реакцію з побутовою хімією, наслідки якої можуть бути непередбачуваними. Також завжди одягайте рукавички!

Не тріть надто сильно. При сильному натиску можна пошкодити поверхню, яку очищаєте, а сама губка швидше зіпсується.

Популярне

Подібні новини