Ви досі не зробили “це”, якщо ваш бачок досі тече: 3 поради від сусіда-сантехніка – перевірила, працюють

Всі ми хочемо, щоб вдома завжди був порядок, проте буває, що якась побутова дрібничка може справді збити з пантелику. Виявляється, якщо у вас тече бачок унітазу - не обов'язково викликати майстра.

Проблеми сантехніки час від часу турбують кожного господаря. Постійний звук води, що витікає зі зламаного бачка в туалеті не лише дратує, але й може призвести до значних рахунків за воду. Однак, вирішити цю проблему можна, не вдаючись до дорогих послуг професійних сантехніків. Ми зібрали для вас три поради, які допоможуть впоратися з цією ситуацією власними силами.

Перше, що варто зробити – перевірити стан зливного клапана. Це найпоширеніша причина протікання бачка унітазу. Зливний клапан контролює потік води з бачка в унітаз, і якщо він нещільно прилягає або пошкоджений, вода постійно буде литись рікою. Щоб перевірити його, зніміть кришку бачка і огляньте клапан. Якщо ви бачите, що він зносився або має тріщини, замініть його на новий. Це просте рішення, яке не вимагає особливих навичок.

Способи, які допоможуть полагодити зламаний зливний бачок
Способи, які допоможуть полагодити зламаний зливний бачок

Друга порада – перевірте поплавок і рівень води в бачку. Відрегулюйте поплавок так, щоб він знаходився на правильному рівні, не занадто високо. Для цього зазвичай достатньо просто підкрутити регулювальний гвинт або зігнути важіль поплавка. Переконайтеся, що після регулювання рівень води в бачку знаходиться приблизно на один-два сантиметри нижче від переливної трубки.

Третій спосіб – огляньте запірний клапан і шланг підключення води. Якщо бачок унітазу продовжує текти навіть після перевірки зливного клапана і поплавка, проблема може бути у цих запчастин, що підводить воду до бачка. Переконайтеся, що клапан повністю відкритий і немає витоків води. Якщо ви помітили пошкодження шлангу або нещільні з’єднання, замініть їх на нові.

Так, терміни по типу “запірний клапан, гвинт, важіль” можуть злякати вас, але щоб розібратися в цьому вам потрібно не більше 10 хвилин, і ви зможете самостійно впоратися з протіканням. Виконуючи ці нескладні дії, ви не лише зекономите гроші на послугах сантехніка, але й уникнете інших неприємних ситуацій. Піклуйтесь про свій дім і будьте впевнені у справності свого сантехнічного обладнання!

Популярне

Подібні новини