1 грам на літр води — працює капітально: цей трюк із заміокулькасом передається з покоління в покоління

Серед усіх кімнатних рослин заміокулькас подобається господиням ледь не найбільше. Все тому, що "доларове дерево" не лише красиве, а ще й зовсім невибагливе, якщо знати кілька хитрощів.

Заміокулькас може рости навіть у несприятливих умовах. Але ріст цей буде сповільненим, а вигляд рослини стане невиразним чи навіть поганим. Щоб рослина постійно тішила красою, необхідно забезпечити для неї правильний догляд. Зокрема, це стосується поливу. Звичайна вона — це чудово. Але якщо додати до неї підживлення, то вона буде ефективнішою.

Що саме використати? Варіантів існує безліч. Але квітникарі особливо радять монофосфат калію. Причому його достатньо додати всього 1 грам на літр води, щоб був результат! Цей секретний інгредієнт працює завдяки фосфору та калію, які регулярно треба рослинам для зросту. Вони насичують клітини квітів енергією. Завдяки цьому заміокулькас росте швидше, його листя стає здоровішим і зеленішим, він стійкіше переносить несприятливі умови.

Квітникарі розповіли про секрет правильного поливу заміокулькаса
Квітникарі розповіли про секрет правильного поливу заміокулькаса

Розчиняти монофосфат калію саме у воді для поливу — це просте та зручне рішення. Так підживлення рівномірно розподіляється по ґрунту, а рослина через коріння забирає його й “доставляє” до листочків. Вже за кілька поливів можна буде помітити значні зміни.

Але використовувати цей засіб потрібно з розумом! По-перше, застосовувати його варто у період активного росту заміокулькаса. Це приблизно з середини березня до кінця осені. А взимку від поливу монофосфатом калію краще відмовитися або проводити його не більше разу за сезон. В інші періоди частота застосування не має перевищувати 2 на місяць.

Квітникарі розповіли про секрет правильного поливу заміокулькаса
Квітникарі розповіли про секрет правильного поливу заміокулькаса

Другий нюанс — кількість. Так, саме 1 грам на літр і не більше. Якщо переборщити з таким підживленням, то рослині буде гірше, ніж зовсім без нього. Ви могли бачити у своїх бабусь зіпсовані кімнатні квіти. Часто це виникає через надлишок калію та фосфору. Тому щедрість господині у підживленні рослини завжди має бути поміркованою.

Популярне

Подібні новини