7 листопада 2022 року: звичаї, традиції та свята цього дня
Заведено думати, що цього дня чудовим рішенням буде гарно виплакати власні нещастя та біди й покаятися у своїх гріхах.
На 7 листопада припадає свято праведної Тавіфи. Вона була доброю і милосердною. І жила в І столітті в Іоппії.
Її доля виявилась сумною, бо вона сильно захворіла, від чого її нестало. Неподалік від місця її смерті проповідував святий апостол Петро. До нього відразу відправили людей, щоб він зміг бодай чимось зарадити. Проте, коли він увійшов в Іоппію, то праведна Тавіфа вже була мертвою.
Побачивши це, апостол встав на коліна та почав сильно молитися. Опісля він підійшов до тіла жінки, промовив, щоб та встала, і Тавіфа піднялась цілком здоровою людиною.
Торговцям не можна їсти хліб у цей день, у протилежному випадку не мати їм успішної торгівлі.
Жінкам категорично заборонялося плакати в подушку цього дня. Думали, що перо всередині прибереже ці переживання на пізніше. А якщо інша людина покладе голову на таку подушку, то всі виплакані біди та нещастя перейдуть на неї чи на нього.
7-го листопада поминальну їжу не забирайте собі. Роздайте її тим, хто її потребує, і попросіть їх, аби вони помолилися за мертвих.
У цей день не можна зневажати та проходити повз людей, які потребують допомоги.
Жіночих імен на 7 листопада в православному календарі немає. Тому, аби дати дівчинці, що з’явилась у цей день на світ, ім’я, за традиціями, придивіться на днів, які є найближчими до цього дня народження дитини.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень