Життя без дискомфорту: 7 природних способів перемогти алергію

Симптоми алергії досі ускладнюють вам життя? У сезон цвітіння ви не можете вийти з дому без таблетки антигістаміну? Але не все так погано. Існують прості кроки для полегшення ваших симптомів без застосування лікарських засобів.

1. Розгляньте альтернативні методи лікування

Білокопитник є одним з найбільш перспективних і добре досліджених рослин. Вчені припускають, що екстракт жовтечника під назвою Ze 339 може діяти так само, як і антигістамінні ліки. Решта досліджень показують, що рослинні препарати Тимофіївки лучної та пікногенол також можуть бути корисними.

Змивання алергенів
Змивання алергенів

2. Змивайте алергени

Правда втому, що ви кожного разу повертаючись з прогулянки приноситецілу купу зовнішніх алергенів до себе в дім. Поза домом частинки осідають на вашому одягу, взутті, волоссі а шкірі. Тому для полегшення симптомів алергії, найперше що вам поторібно зробити – прийняти душ або вмитися.

Здорове харчування
Здорове харчування

3. Дотримуйтесь здорового харчування

Вчені досі не можуть до кінця пояснити зв’язок між правильним харчуванням, але без жодних сумнівів можна сказати, що такий зв’язок дійсно існує. Одне дослідження, яке досліджувало зв’язок між алергією і харчуванням у дітей, показало, що у дітей, котрі вживали більше овочів і фруктів, симптоми алергії були менше вираженими.

Промивання носу
Промивання носу

4. Промивайте ніс

Полоскання для носа очищає слиз з носа і може полегшити симптоми алергії. Він також може збити бактерії та рідкий слиз. Купіть набір для полоскання або зробіть, використовуючи носову цибулину. Змішайте 3 чайні ложки солі без йоду з 1 чайною ложкою харчової соди. Зберігайте це в герметичній тарі. Для використання покладіть 1 чайну ложку суміші в 200 грам дистильованої або кип’яченої, а потім охолодженої води. Нахиліться над раковиною і обережно промивайте по одній ніздрі за раз.

Вживання достатньої кількості рідини
Вживання достатньої кількості рідини

5. Пийте більше

Якщо ви відчуваєте задуху або у вас алергія після носа, пийте більше води, соку або інших безалкогольних напоїв. Додаткова рідина може розріджувати слиз у ваших носових проходах і надавати вам деяке полегшення. Теплі рідини, такі як чаї, бульйон або суп, мають додаткову перевагу: пар.

Оранічні миючі засоби
Оранічні миючі засоби

6. Переходьте до природних миючих засобів

Дотримуйтесь чистоти в домі. Це один з найкращих способів уникнути алергенів у приміщенні. Але сильні хімічні речовини можуть дратувати носові проходи та посилювати симптоми. Тому готуйте натуральні засоби для чищення з повсякденними інгредієнтами, такими як оцет або харчова сода. Для захоплення алергенів використовуйте пилосос, який має HEPA-фільтр. Якщо у вас сильна алергія, попросіть когось іншого навести порядок.

Визначення алергенів
Визначення алергенів

7. Знайте свої тригери

Вам може здатися, що ви знаєте, в чому проблема. Але ви впевнені? Запишіться на прийом до алерголога для проведення шкірного тесту на алергію, щоб точно визначити ваші тригери. Тоді ви можете скласти план їх уникнення.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини